Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mobil do 10tisic?


vasek017

Recommended Posts

Siemens CX70, mám s ním zkušenosti, páč ho mám už 5 let a nikdy s ním nebyl problém. Už se neprodává, ale já ho stále mám.. :cool: No a jestli se vejde do 10k? Asi jo, dam ti slevu, ze jsi to ty.. Takže tak za 8399,- již včetně posty.. Vím, ze jsi nepsal, ze bys mobil hned kupoval, ale takovahle nabídka se neodmítá a přijde jednou za život ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siemens CX70, mám s ním zkušenosti, páč ho mám už 5 let a nikdy s ním nebyl problém. Už se neprodává, ale já ho stále mám.. :cool: No a jestli se vejde do 10k? Asi jo, dam ti slevu, ze jsi to ty.. Takže tak za 8399,- již včetně posty.. Vím, ze jsi nepsal, ze bys mobil hned kupoval, ale takovahle nabídka se neodmítá a přijde jednou za život ;)

jdi do prdele trapaku!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Jestli se moho zeptat proc nechces iPhone? mam ho skoro dva roky a naprosta spokojenost...

proč by si kupoval okousaný jablko? :dozey: tipuju že to není ameribuzerantčan jako vy všichni nahlodaný tady...

btw já mam N 5530, super telefon, jen nemá GPS (na co kurva taky takovou peeczovinu žejo), a zbyde Ti třeba na PSPčko nabo DSko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč by si kupoval okousaný jablko? :dozey: tipuju že to není ameribuzerantčan jako vy všichni nahlodaný tady...

btw já mam N 5530, super telefon, jen nemá GPS (na co kurva taky takovou peeczovinu žejo), a zbyde Ti třeba na PSPčko nabo DSko...

Dle tveho postu usuzuji, ze jsi velice inteligentni clovek, ktery kazdeho, kdo si koupi neco od Applu odsuzuje... Nevim sice proc, ale nevadi.. Jinak proc by si ho nekupoval? Telefon umi snad vse co clovek potrebuje + x desitek tisic aplikaci a super podpora... navic dotykac, ktery opravdu reaguje a ne jak HTC a jine telefony, ktere jsem mel bohuzel moznost take odzkouset...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no telefon možná umí vše co potřebuješ, to ale neznamená že to potřebujou ostatní...viz třeba GPS modul...a proč bych ho nekupoval? nelíbí se mi ani ten mobil, ani značka Apple - proč kupovat něco, vůči čemu máš averzi? ať už pramení z čehokoliv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no telefon možná umí vše co potřebuješ, to ale neznamená že to potřebujou ostatní...viz třeba GPS modul...a proč bych ho nekupoval? nelíbí se mi ani ten mobil, ani značka Apple - proč kupovat něco, vůči čemu máš averzi? ať už pramení z čehokoliv...

Me slo spise o tve podani toho, ze lidi co si to koupi jsou nejak "jini" nez normalni lidi... je to mobil, tak jako kazdy jiny.. a jen proto, ze ho nekdo nemusi, neznamena, ze tento nazor nejde interpretovat slusnejsi cestou... pokud bych se mel vyjadrovat takto o vsem k cemu mam averzi, asi bych pak vypadal, jako naprosty "debil"...

Nazory se vzdy daji vyjadrit i bez urazeni ostatnich lidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua kazdemu se libi neco jineho mel sem itouch 2g(v podstate tedy jako iphone)a byl jsem s nim velmi spokojen ackoliv htc se mi zdaji mnohem lepsi

souhlas, kazdemu se libi neco jineho, ja chtel jen vedet, proc autor pise, ze ne iphone.. nikomu nic nevnucuju...

Nekdo ma rad holky, nekdo zase vdolky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 1 mam iphone. uz me ten telofon nebavi. ma na prd fotak. moc to ho ten telefon neumi nemam cas si tam davat furt nove aplikace vim ze je na to nekolik tisic aplikaci ale je nemam cas je tam davat

Tak v tom pripade neni problem v tom telefonu :dozey: samo se to jaksi nenainstaluje do zadnyho telefonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu