Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

B:Bad Company 2 Problém - pohyb myší


Ďáblův Žoldák 666

Otázka

Nainstaloval sem si B:BC2 a hned po intru mi ve hře blbla myš,čet sem na forech že je to crackem,že z něho do hry musim skopírovat vše i nějaký textový soubory,na poprvé nic,pak sem stáhnul třetí patch,všechny 3 mám ůplně stejný!!A už je to lepší,jen je rozdíl v tom že můžu myši hýbat na strany ale jinak myší nemůžu udělat jakýkoli pohyb.To už bude v nastavení,skoušel sem všechny 3 možnosti ale prostě nevim co stim aby to šlo normálně.Jak to mám pls nastavit,nebo je něco jinýho ještě blbě?Když se mi v Avp neukazuje text tak bych rád rozjel aspon tohle :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ve všech těch cracích co mám jediný dva txt. soubory jsou pitoni a jabberwocky,samozřejmě že pak sem je do hry skopčil ale nenahradil protože přímo ve hře nebyli,takže sem je nemoch nahodit.Takže bud tam maj bejt jiný txt.soubory což mi príjde blbost protože sem stahoval 3 a všechny jsou stejný,a nebo to nemám kopírovat přímo!do hry ale do ještě nějaký jiný složky ve hře???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dík za crack tenhle i jiné co sem dostal,ale nic se nemění,všhny jsou stejný a at dělám co dělám,pohyb myší je furt stejný.Co stim?Jak sem psal při prvním nainstalování ve hře texty jako jsou v cracku nebyli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu