Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RedSn0w 9.0.4 - Jailbreak 3.1.3


Galaxy

Recommended Posts

RedSnow-Actualizado-0.8.png

(tutorial delat nebudu, aby to lidi nematlo, ze zatim na 3.1.3 nejde unlock)

Funguje na: iPhone 2G, 3G, 3GS se starym bootROMem

iPod Touch 1G, 2G

(iP 3GS a iPod touch 3G s novym bootROMem nejdou)

Download zde: http://rs122.rapidshare.com/files/345102412/redsn0w-win_0.9.4.zip

Navod v ENG zde: http://www.redmondpie.com/jailbreak-iphone-os-3.1.3-firmware-with-redsn0w-0.9.4/

POZOR! FW 3.1.3 Obsahuje novy baseband (05.12.01), proto nejde unlock!

(krome 2G, u ktereho jde)

Viz.

Once you are done with the jailbreak, you can now unlock your iPhone 2G running jailbroken firmware 3.1.3 by using BootNeuter app from Cydia.

_______

Pokud vam ale vse jde na 3.1.2, tak neupgradujte - nic moc noveho v 3.1.3 neni. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Help...

Dám iPhone do DFU mode a uprostřed toho "reds0wowání" mi to zahlásí "program resn0w.exe přestal pracovat. Objeví se to někdy po hlášce "Waiting for reboot" (na iPodu se zatím obejví hláška ohledně stahování jailbreaku).Jak to řešit? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak mi to nějak nejede.. mam ipod touch 2g, 3.1.3, 0.9.4 redsnow, do browse davam 3.1.2 podle navodu, pak to zamrzne na waiting for reboot.. tak jsem podrzel home+power 10 sec, pak ipod ikona tak jsem drzel home, objevilo se connect to itunes a zase se to rozjelo.. pak mi to rekne ze je to hotovy, ze si to ted ipod dodela sam ale am jen cerny display zapnuty.

EDIT: tak mi teď ipod najel ale jailbreak nikde.. ani cydia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Zkousel jsem na 3.1.3 blackra1n, ale nesel mi.. Je to ale divny, protoze udajne by mel jit. PwnageTool jsem nezkousel, Spirit jsem taky musel vyloucit, protoze jde jen na aktivovane iPhony.

Takze doporucuji SnowBreeze a RedSnow.

Proc myslis, ze by to pres tohle nemelo jit? http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=9201 (co znamena aktivovane iphony?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to psano v navodu:

Tohle to znamena. :-) Je to jen u telefonu, ktere nejsou urcene pro cesky trh.

Takze kdyz mam telefon od T-mobile, tak na spirit muzu zapomenout? Nebo nejak to nechapu. Na utube je hodne videii a vsem ten spirit jede na 3.1.3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu