Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 3004 5.03 GEN nejdou nove ISO hry-The game could not by started (8002014)


Aďák

Otázka

Ahoj, koupil jsem si PSP 3004 nainstaloval jsem chicken + enabler, a postahoval par ISO her, jenze je problem ze mi jdou jen nektere, rekl bych ze spis ty starsi, treba GTA CHT, GTA VCS, God Of War, atd nemuzu rozfakat, pise mi to klasickou chybu: The game could not by started (8002014), provedl jsem puvodni nastaveni, nacitani UMD jsem vypnul, zapnul chicken potom enabler, ve VSH MENU jsem nastavil UMD ISO MODE: Sony NP9660 nebo M33 driver, vyzkousel jsem to takhle na FW 5.03 GEN-A a C, a stejnak..., nejde to..., tak jsem zformatoval kartu, a stahl ty potrebny veci znova(chicken, enabler) spustil vse jak to melo byt a zase nic!, uz jsem z toho celkem zoufalej, Budu vam vdecny za kazdou radu...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
mg zase lamizuns:D nic osobne stlac select v menu a premen UMD iso mode na m33 driver a napis ci to ide....inac ty mas CFW enabler abo gen-c?

e:// viem ze cfw enabler nejde na 3k:D ale vsetko je mozne.....

Co to kecáš sám si lama,CFW Enabler jde i na psp 3000...

Jinak k tématu stahuj hry z mého topicu tam jsou všechny opatchované tak že nebudeš muset mit gen-c,ani cfw enabler...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co to kecáš sám si lama,CFW Enabler jde i na psp 3000...

Jinak k tématu stahuj hry z mého topicu tam jsou všechny opatchované tak že nebudeš muset mit gen-c,ani cfw enabler...

OMFG!!!!!!!! nech si pekne da MHU- odost lepsi ako ChickHEN a po 2. nech si nedava CFW enabler lebo nove hry mu tam nepojdu a naco stahovat opatchovane----.......a nech si da GEN....a ma aj vyssiu kompatibilitu..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak ja nwm no.) malo by to vsetko ist tak ale skus ist do : daj select daj shutdown device sa ti vypne psp.....zapni ho daj si sformatovat kartu zajdi do nastaveni tam si daj reset to defeault settings vypni si wifi....... daj si MHu a ptm Gen-c ...... len nwm ze ci ti nejdu vsetky hry abo len niektore? ...ak ti ptm uz nepjdu hry tak len skus vymenit pametovku ....:coolgun::coolgun: a ptm stiahnut hru znova neopatchovanu ---.....inak nwm:( sak skus ta to nezabije

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja si to psp koupil od majitele pred 3dnema, byly tam hry GTA CHW, GoW, atd, ale ty nesly spustit, pak tam byl Juiced, a ten sel v pohode, majitel tvrdi, ze ty vsechny hry sly bez problemu, mno tak jsem udelal ty vsechny kroky co popisujes, vypnul psp zformatoval kartu, default setings, atd..., jen misto MHU jsem pouzil CHiKEN, jinak mam, tam FW 5.03 GEN-C, a stejnak jdou jen nektere, spise ty starsi, treba GTA VCS uz nerozjedu, hlasi mi to porad tu chybu: The game could not by started. (8002014)-u tech novejch, ale stahnul jsem si z uloz.to GTA CHW Patched na 5.03 a to my taky nejde spustit, nechapu proc?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze uz asi vim cim to bude, nejdou me spustit ani UMD disky, ale nevim proc, protoze kdyz me psp prislo, tak sly, ale ty nove hry ISO uz nesly, to je jedno, nastesti mam psp jeste v zraruce, a zkusim jej poslat na reklamaci, myslim ze se tam asi ulomila nejaka pacicka, ktera to UMD rozpozna, a kdyz tam neni, tak ho nemuze nacist..., tod vse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu