Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak nejlevněji koupit IPHONE 3GS?


m4rty

Recommended Posts

Pokud "vyhraješ" 3GS s nejnovějším FW, tak si jailbreakneš velký kulový..

A u nových verzí se po každém zapnutí musí nahrát znovu kód, jinak se chová jako v rencovery módu.. ale dá se to přežít, já už jsem si na to zvyknul :)

Tohle moc velka nevyhoda myslim ze neni. Ja osobne mam ipod touch asi uz rok a pul a vypinal jsem ho natvrdo maximalne 10x? pokud je sleep v menu, tak to je jako vypnuty ipod/iphone.

ohledne JB, tak jeslti neni tedka moznost JB, tak stejne bude. Hackovani iP/iT je to jen otazka casu. Hackeru je hodne a pracuje se na tom aktivne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle moc velka nevyhoda myslim ze neni. Ja osobne mam ipod touch asi uz rok a pul a vypinal jsem ho natvrdo maximalne 10x? pokud je sleep v menu, tak to je jako vypnuty ipod/iphone.

ohledne JB, tak jeslti neni tedka moznost JB, tak stejne bude. Hackovani iP/iT je to jen otazka casu. Hackeru je hodne a pracuje se na tom aktivne.

Nevýhoda to není do té chvíle, než ti na horách dojde baterka a nemáš počítač. Mluvím z vlastní zkušenosti :D

Jinak nový jailbr. není, protože se čeká, až vyjde iPad, hackeři se bojí, že kdyby před vydáním iPadu volnili nový jailbr. ..tak že by to apple stihl fixnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevýhoda to není do té chvíle, než ti na horách dojde baterka a nemáš počítač. Mluvím z vlastní zkušenosti :D

Jinak nový jailbr. není, protože se čeká, až vyjde iPad, hackeři se bojí, že kdyby před vydáním iPadu volnili nový jailbr. ..tak že by to apple stihl fixnout :)

ttj, ale ja mam asus Eee a vzdycky kam jedu tak si ho beru :) Takze i kdyby neco.. :) Urcite to nevyhoda je, ale neni to takova nevyhoda, ze bych si vubec nedelal JB

O tomhle jsem nic neslysl - asi proto ze se o to tedka moc nezajimam :D, ale logiku to ma a ipad se zacne prodavat 3. aprila - to je za chvilku. Ale spis jde o to ze je to stejne jedno protoze to fixnout muzou kdykoliv :) Pochybuju ze by tedka nekam behali tyden/2 pred prodejem a aktualizovali by to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ttj, ale ja mam asus Eee a vzdycky kam jedu tak si ho beru :) Takze i kdyby neco.. :) Urcite to nevyhoda je, ale neni to takova nevyhoda, ze bych si vubec nedelal JB

O tomhle jsem nic neslysl - asi proto ze se o to tedka moc nezajimam :D, ale logiku to ma a ipad se zacne prodavat 3. aprila - to je za chvilku. Ale spis jde o to ze je to stejne jedno protoze to fixnout muzou kdykoliv :) Pochybuju ze by tedka nekam behali tyden/2 pred prodejem a aktualizovali by to.

Nikdy nevíš, apple je apple.

Každopádně je pravda, že koupí 3GS nic nezkazíš. Osobně nemám s ničím problémy, všechny hry mi dou.. co víc si přát? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy nevíš, apple je apple.

Každopádně je pravda, že koupí 3GS nic nezkazíš. Osobně nemám s ničím problémy, všechny hry mi dou.. co víc si přát? :D

Vis vubec kolik milionu ipadu uz je prave ted zabalenych v kartonech, ktery se prave tedka dodavaji do pobocek applu? v momente kdy apple uverejni datum, tak v teto dobe by mela mit kazda pobocka ipad. Sam si spocitej co je to asi za fusku a s jakym predstihem se to planuje. Ver mi, ze neni mozny neco pod 1 mesic preinstalovat FW ve vsech ipadech :D, maximalne v tech novych, co pujdou do vyroby.

3Gsko je dobry.. 2x lepsi HW. Ale za 3 mesice bude novy iphone :) Prece jenom nez dorazi k nam atd atd atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne nekupuj 3GS ze zahraničí s FW 3.1.2 vyrobený po 50. týdnu od uvedení do prodeje. Má totiž nový iBoot, který nejde jailbreaknout a tudíž ani unlocknout. Pokud ho koupíš v ČR tak ti nepujde jailbreak. To samé platí o unlocku 3G s FW 3.1.3 (nový baseband), ten jde pouze jailbreaknout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu