Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

T-Pot - Alternativa k WinSCP (Prenos pres kabel)


Galaxy

Recommended Posts

defaultlogo.png

Protoze z neznameho duvodu mi presel jit SSH s WinSCP a nepomohl reinstal, tak jsem zacal hledat a nasel nahradu - T-Pot

T-Pot je plugin pro Total commander, ktery podporuje cteni souboru v iPhonu / iTouchi

T-Pot podporuje:

  • Prenos souboru/slozek mezi iP a PC
  • Mazani souboru/slozek v iP
  • Vytvareni slozek v iP
  • Konverzi PNG obrazku
  • Konverzi PLIST souboru

+ Funkce, ktere ma Total Commander

Budete potrebovat:

iPhone nebo iPod Touch s JB

OpenSSH z repozitoru saurik (mozna to pujde i bez nej, ale nezkousel jsem)

Total Commander (download zde)

Plugin T-Pot (zde)

Instalace pluginu

Stahnete plugin a soubor T-PoT.1.1.zip otevrete pomoci Total Commanderu. TC se vas zepta, jestli chcete na instalovat plugin, date ok. Instalaci mate hotovu.

Nyni se dostanete do systemovych souboru iPhonu, naleznete je v Mista v siti / T-Pot

PS: Pokud vam T-Pot nefunguje, stahnete si afc2add z repozitoru ModMyi.com!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

No dobrá, dostal jsem se díky tomuto do systéovejch souborů iP, ale k čemu mi to je? Já se potřebuju dostat ke svejm souborům, ke hrám, hudbě a videím... to jsem to nenašel nebo to prostě neumí?

EDIT: LOL, není to schopný ani zapsat 43 kb velkej soubor do těch systémovejch, nač ten program potom je? Akorát ztracenej čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Umi zapsat soubory, problem vidim nekde mezi zidli a pocitacem. ;-)

Kdyz se ti to nelibi - nepouzivej ho. Nikdo te k tomu nenuti. Ja jsem ale s programem nanejvys spokojen.

nefacha, potrebujes mit v ip nainstalovanej afc2add, ktery by mel byt na sosnuti v Cydii, kde ale neni...:D jak to obejit?:D afc2add si sosnout jako deb a ve winscip nainstalovat pres terminal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu