Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zapomenutí hesla na notebok


Scrappy CoCo

Recommended Posts

Pokud se jedná o zaheslovaný bios tak pomůže jedině vyndat baterku na základní desce.

Pokud se jedná o windows, tak nabootuj toto- http://ophcrack.sourceforge.net/download.php?type=livecd ..musíš to vypálit a v biosu zvolit bootovaní z cd, pak se to samo zapne - je to linux, sama se spustí aplikace a začne louskat hesla, je to cca do pěti minut.

Jinak při zadání fráze "zjištění hesla na windows" do googlu je to první odkaz.

Pokud jsem ti pomohl, za credits nebo thx se zlobit nebudu.

S jakýmikoli problémy se na mě obracej do PM, při větším problému dám na sebe kontakt - skype a tam ti to vysvětlím krok po kroku. Ber ovšem ohled na to, že i já mám svůj vlastní život. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se jedná o zaheslovaný bios tak pomůže jedině vyndat baterku na základní desce.

Pokud se jedná o windows, tak nabootuj toto- http://ophcrack.sourceforge.net/download.php?type=livecd ..musíš to vypálit a v biosu zvolit bootovaní z cd, pak se to samo zapne - je to linux, sama se spustí aplikace a začne louskat hesla, je to cca do pěti minut.

Jinak při zadání fráze "zjištění hesla na windows" do googlu je to první odkaz.

Pokud jsem ti pomohl, za credits nebo thx se zlobit nebudu.

S jakýmikoli problémy se na mě obracej do PM, při větším problému dám na sebe kontakt - skype a tam ti to vysvětlím krok po kroku. Ber ovšem ohled na to, že i já mám svůj vlastní život. :)

no já jsem si ted stáhl ten OPH a to jak se mi na ntb objeví ta modrá ebulka vložte heslo tak mám vložit do mechaniky to CD s tím OPH ? a jenom už odklikávat ?

moc děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu