Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zatuhnutí XBOXu bez RROD


maskas

Otázka

No mám problem, mám hru nahranou na hdd a i když hraju s cd,tak se stane ,že konzole zatuhne a kruh je zelený...jen je obraz a nejde nic dělat...není tam ani kruh smrti,prostě musím udělat restart..a pak to jede..mám na xku i přídavné chlazení zezadu...někdy hraju 9 hodin a nic a pak třeba tu udělá po 2 hodkách...:roll: nevíte co to je?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To se mi stane občas taky, třeba u Saint's Row 2. Hraješ si a najednou se celý xko sekne a musíš to na tvrdo restartovat.... Podle mě to dělaj jen nějaký nevychytaný hry, ptž kámošovi to dělá taky jen u SR 2.... Jinak větší sranda je spíš když nezapojíš VGA kabel a začnou Ti blikat červený světla a nevíš o tom že je to tím kabelem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No mám problem, mám hru nahranou na hdd a i když hraju s cd,tak se stane ,že konzole zatuhne a kruh je zelený...jen je obraz a nejde nic dělat...není tam ani kruh smrti,prostě musím udělat restart..a pak to jede..mám na xku i přídavné chlazení zezadu...někdy hraju 9 hodin a nic a pak třeba tu udělá po 2 hodkách...:roll: nevíte co to je?!

To se mi stalo u CrackDownu :cheesygrin: jsem se lek jak něco :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu