Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fat Princess: Fistful of Cake


LuKyno.

Recommended Posts

Nevim, jestli zde už téma je, ale nenašel jsem ho...

Zkoušel někdo multiplayer? Pomocí tohoto:

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2010030011

je to možné.

Mě osobně to jde, akorát zřejmě nikdo nehraje, a proto mi to nenajde server. Vyzkouší to někdo taky? :)

Je to supr hra!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super akorat sem resil jak hrat multak :P nejlepsi hra doufam ze to bude hrat vic lidi :)))

btw pise me to ze se mam zaregistrovat na playstation network... co s tim?

kdyz dam v psp registraci na psp network tak se pripojim na net a pak me to vyhodi hlasku "A connection error has occurred. (805F0005)"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji z jednoho komentáře z psp.novinek:

Image hry si otvorte v napr total commanderi cez F3 a par stranok dolu je vzdy kod hry, ten isty kod hry musi byt aj v plugine (tiez cez F3) napr pre Fat Princess je to UCES-01312

možná to vyřeší problém s nenalezením serveru :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tam samozrejme i singl ale multak přes net muže bejt paradni vice, ačkoliv ja se nemohu napojit na zadnej server nechapu proc hlasi mi to furt že to nic nenachazi což pochybuji že nikdo žadnej server nezaložil a nic neběží. Mám gen-c 5.03 a psnkiller. mate někdo podobny problem? či řešení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam stejny problem jako kurýr, m33-6 + psnkiller..... hra je pro mě velkym překvapenim, škode jen, že to nenajde žádný server..

videa:

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2010010027&nazevclanku=fat-princess-fistful-of-cake

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jako bavilo by mne to kdyby se nekdo přidal, ale rači mám teda Resistance Retribution nebo Motorstorm po netu... ale jako co budete chtít zapařit, sem vám k službám... nemám problém si dát cokoli co jde po netu do PSP a hned jak mne kontaktujete, múžeme pařit. Fat Princes už v PSP mám a po netu to jde, žádný problém. .....Už je v plánu webová stránka, která se bude věnovat jenom Online infrastructure multiplayeru, takže tam bude doufám za nejaký čas pořádná Online komunita. Budou tam návody ohledne registrácií, konkrétných her,každý tam múže mít napsaný rank v té určité hře a iné info jako napr. oblíbená mapa, zbran,... dále tam budou dopodrobna vysvětlené určité módy každej hry v online mulťáku, funkce zbraní třeba u hry Resistance, ale hlavne se tam bude v shoutboxu psát kdo je kde právě online v které hře, aby se tak ostatní jen podívali že tam CZ/SVK hráč už hraje, a spíš si pujdou ti lidi taky zahrát... a když to bude delat každý když pujde hrát že tam napíš že je Online tam a tam a volá sa tam tak a tak, tak konečne tam nebudu sám žvanit do mikráku na blbý američany... Už sem to skoušel na naší web. stránce takový Online Multiplayer Projekt, ale bohužel, je to tam tak pomalu bych řekl až skryté a neprehledné, takže to nemá úspěch... Ale věřím, že samostatná stránka věnovaná se Infrastructure Komunite bude úspěšná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rocko: hratelnost je jednoduchá, dostaneš se do toho během pár minut, všechny mody si taky osaháš raz dva... uvidíš sám, určitě neproděláš :)

MUJ PROBLEM:

http://img44.imageshack.us/img44/8288/fatprincessfail.jpg

nenajde to žádnej server

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu