Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fat Princess: Fistful of Cake


LuKyno.

Recommended Posts

No jen tak pro istotu... nechci te nejak urazit :D ...ale dáváš nabídku Infrastructure, nebo ad-hoc ? :D proboha to musí jít každému. Mám PSP 2000 CFW 5.50 GEN D3 a s PSN Killer pluginem to vpohode jde aj servere to najde tak nechápu co deláš špatne

jasný že dávám infrastructure multiplayer, však o tom někde nahoře píšu.. navíc třeba motorstorm mi jede v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jen tak pro istotu... nechci te nejak urazit :D ...ale dáváš nabídku Infrastructure, nebo ad-hoc ? :D proboha to musí jít každému. Mám PSP 2000 CFW 5.50 GEN D3 a s PSN Killer pluginem to vpohode jde aj servere to najde tak nechápu co deláš špatne

Ja mam taky psp slim (2001), CFW 5.50 GEN D3 ale infrastructure proste nejde... kdykoliv se pokusím o online hra si proste nenajde server a tim jsem skoncil ... PSNKiller mam (a je aktivovaný, jinak bych se k hledání serveru ani nedostal ;) ) zkontroloval jsem i zda ISO a PlugIn obsahují totožný kód (tedy UCES-01312) a obsahují (respektive mam jiz dva pluginy, jeden ho obsahuje a druhý ne... nicmene vzdy skoncim na tom ze nenajdu server)

Mohlo by pomoci kdyby tu nekdo z tech co se tu kasají ze jim to běhá a najde srvry bez problémů pomohli treba tím ze by hodili link na verzi co si stahli a i na svuj plugin ... popripade nejaký dalsi nápad jak to vyresit :)

popripade zda neni problem ve verzi PSP a verzi ISA (mám US psp 2001 jakou máte vy co vám to jde i vy co vám to nejde (najdete napsáno na štítku pod bar kódem zespoda vašeho psp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mimochodem, tenhle web totálne zchujily.. píšu nevím jak prte dlouhou správu a pak to neodešle a když to vrátím spět, tak se už nezobrazí a to se mi nestalo prvne ! ....no nic... co sem chtel napíšu v krátkosti. Tady je nejnovší verze PSNKilleru : http://www.ulozisko.sk/276816/PsnKiller_GUI_v0.6_PSPFUN.SK.rar

A použijte ten instaler a "mnelo" by vám to pak jít normálne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Multak je fakt skvelej hlavne ty bojove taktiky jdou dobry tezeni surek pro zlepseni vojaku staveni brany apod....fakt se poved skoda ze na tak dobrej multak hra strasne malo lidi :( nechtel by si nekdo treba zitra zahrat :) ?

Jinak tady mate ochutnavku z multaku treba to nekoho navnadi...A neleknete se kreslene grafiky hlavni je hratelnost a ta je suprova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ze byste trosku hledali to vas ani nehne a nadavat to jo....

From:http://www.psp-fun.tk/

Fat Princess - infrastructure multiplayer

Postup je uplne jednoduchý. Stačí pri pripájaní sa cez PSN vypnúť do sleep módu PSP tak ako to vidíte na mojom videu. Takže približne v tom čase, kedy načítavanie prechádza zo "signing in" do "DNAS" načítavania. Na videu to je čas 1:47. Po vypnutí zasa PSP zapnite a znovu sa pripojte a už vám pôjde načítavať založené servery. Pokiaľ vám to náhodou nepôjde, toto vypnutie PSP ako je na videu, skúste znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu