Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nataktování intelu 2160 1.8ghz...?


kure221

Recommended Posts

Proboha...Co takhle při taktování v biosu zvýšit napětí cpu?Nedávej tomu moc,jinak to taky můžeš zkurvit.Já mám e2180 z 2ghz nataktovanej na 2,6ghz.Snížil jsem frekvenci pamětí na 667mhz,zvýšil napětí na cpu a jedu normálně.Víc než 2.6ghz to ale nedává.

Bejt tebou tak se na to vyškubnu,protože tomu evidentně nerozumíš,ale jestli si chceš zničit desku,procesor nebo jiný komponenty,tak zkus to napětí a paměti jak jsem psal.

napětí 1.8>2.1V ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha...Co takhle při taktování v biosu zvýšit napětí cpu?Nedávej tomu moc,jinak to taky můžeš zkurvit.Já mám e2180 z 2ghz nataktovanej na 2,6ghz.Snížil jsem frekvenci pamětí na 667mhz,zvýšil napětí na cpu a jedu normálně.Víc než 2.6ghz to ale nedává.

Bejt tebou tak se na to vyškubnu,protože tomu evidentně nerozumíš,ale jestli si chceš zničit desku,procesor nebo jiný komponenty,tak zkus to napětí a paměti jak jsem psal.

a ty si debil co??ty mu tady napises ze tomu nerozumi...ale napises at si zvysi napeti na CPU kdyz tomu teda vubec nerozumi....premejslej predtim nez sem neco napises........

a kure o kolik jsi to nataktoval?

jo o 0.1 a uz to nejde...no fakt ze na 0.1 bys nemel jeste zvysovat napeti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapr :roll:

Bejt tebou tak se na to vyškubnu,protože tomu evidentně nerozumíš,ale jestli si chceš zničit desku,procesor nebo jiný komponenty,tak zkus to napětí a paměti jak jsem psal.

Debila si nech ty inteligente,je to jeho rozhodnutí,jestli si to chce třeba posrat,tak ať do toho jde :roll:

napětí mám snad z 1.8 na 2.1 ...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapr :roll:

Bejt tebou tak se na to vyškubnu,protože tomu evidentně nerozumíš,ale jestli si chceš zničit desku,procesor nebo jiný komponenty,tak zkus to napětí a paměti jak jsem psal.

Debila si nech ty inteligente,je to jeho rozhodnutí,jestli si to chce třeba posrat,tak ať do toho jde :roll:

napětí mám snad z 1.8 na 2.1 ...:roll:

jo ja tomu nerozumim :D ty si delas srandu co??nejdriv cum co pises....radis mu jak nevim co..v jedny vete nepise ze tomu nerozumi..pak at si zvysi napeti...ted zase napises ze jestli si chce znicit desku tak at zkusi to napeti...hele jinak ses OK?vidis co pises?jako co je tohle za radu?

je to sice jeho rozhodnuti ale ty mu z toho delas peknej bordel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty vole:blink2: ty si ze mě snad děláš prdel ne???:roll:

Dobře,napíšu mu,jestli tomu nerozumí,tak ať se na to vysere...dobrý jo?jinak v pohodě?

tak mu rovnou napíšu co má dělat,ale musí počítat s tim,že je tam riziko toho,že když je nezkušenej že může něco posrat.Ale já se vůbec s nějakou rybou tady nebudu dohadovat omg :roll:

nebudu mu zasírat topic,jestli si potřebuješ ještě vylejt srdce,napiš mi pm :roll:

//jinak ta věta byla vytáhnutá z příspěvku pro kuře,to nebylo na tebe...ale to je asi zbytečný,viď?:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu