Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xko 360 flash?


sukypavel

Otázka

Možná to bude znít trochu blbě ale nevím jestli mám moje xko flashlé... nedávno jsem koupil z jedne zastavárny jako že tam mi ktomu nic neřekli . Jde to nějak zjistit jinak než vypálit hru a zkusit to ? :D Jinak je to verze Falcon a na hdd je plno savu a dostal jsem k tomu jen dvě hry tak nevim jesli si ta osoba půjčovala nebo měla i vypláný a jenom to do te zastavarny nechtěla dát . Tak pls poraďte ... Díky předem za odpovědi..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Aha sorraaač:-D ja myslel nad tou plombou je to tak zesvetleny a vyfoceny z takovýho úhlu že mi to připadlo jak nějaký usb... no tak tu plombu tam nemám . Mám jenom naprava od power takovou sříbrnou psak do šířky cca 1 cm a na delku cca 3 cm ale ta jde odlepit aniž by se poškodila . A je možný že u každého modelu je ta plomba jiná ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no mam tu stribrnou ale nemam ji uprostred mezi mechanikou a powerem ale mezi usb a powerem a mam Xko PRO falcon

Možné to je že jí někdo opatrně sundal nvm třeba fénem ale nalepil ji na špatné místo...no už musím spát dnes jdu na 6 ale mockrát díky za odpovědi... GN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim všechny :) sem tu novej a mam ten samej problém koupil jsem si Xbox z bazaru a nevim jestli je flashnutej.Po Odendání toho krytu tam mam ještě tu origo přelepku jak je tady někde na fotce a pro jistotu jsem si vypálil i DVDčko s hrou a když ho vložim do XBOXu napíše mi to Please insert this disk to XBOX konzole nebo nějak tak.Znamená to teda že není flashnutá a můžu se připojit na Live nebo že jsem to DVDčko špatně vypálil??(dělal jsem to podle návodu co jsem tady našel tak snad neni)??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo, pravděpodobně to nebudeš mít flashnutý ... jestli jsi správně pálil 2,4x na DVD+DL Verbatim a při vypalování vybral soubor *.DVD, tak je to OK a můžeš na Live. Doporučuju zkontrolvat to vypálený DVD přes abgx jestli je v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu