Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Herní plakáty


Sajmoska

Recommended Posts

Čau, chci se zeptat, jestli nevíte někdo nějakou dobrou !českou! stránku, neb prodejnu, kde mají pěkný velký (ne malý pLevelový) herní plakáty s aktuálníma hrama, jako MW2, Gears of War 2, God of War, Final Fantasy atd. Googlil jsem googlil a nic kloudnýho nenašel, tak se ptám, jestli to někdo tady neřešil a nenašel něco fajn a mohl doporučit. Dík Sajmoska 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svata pravda ale normalni plakaty treba na posters stoji skoro 2x tolik... Na aukru jsem si kupoval dva plakaty za 260,- to mas 130/ks... neprislo mi to zas tak moc penez

Jo, ale když si vezmeš že si zajdeš do JRC zeptáš se jestli mají plakáty a oni ti jeden nebo dva dají zadara tak to se nedá srovnávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ale když si vezmeš že si zajdeš do JRC zeptáš se jestli mají plakáty a oni ti jeden nebo dva dají zadara tak to se nedá srovnávat...

jasne, ale kdyz to zase srovnas s ebay, tak jsme opet nekde jinde :) ale mas pravdu, ze muzes zkusit JRC... ale zas kdyz nebydlis ve velkomeste (jako ja) tak ty moznosti nemas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem na eBay kupoval jen jeden plakát, ale velmi kvalitní a pěkně provedenej ve velikosti 60x90cm mě vyšel na necelou stovku včetně poštovnýho ;) Samozřejmě záleží na prodejci, ale na eBay je obrovskej výběr plakátu a hodně jich je velmi kvalitních.

Sajmoska: kdyby si měl zájem, tak ti klidně na eBay můžu objednat. Kdyžtak PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ale když si vezmeš že si zajdeš do JRC zeptáš se jestli mají plakáty a oni ti jeden nebo dva dají zadara tak to se nedá srovnávat...

osobně taky chodim do JRC pro plakáty na aukru sem ještě nebyl ale chci se tam mrknout přijdu si do jednoho zeptám se a on mi sám nabídne plaktáty protože jich měly moc

když sem byl před týdnem v JRC tak sem si od nich vzal bad company 2

uplně nejvíc ze všeho bych ale chtěl plakát god of war 3 jak je na obalu po tom ůplně toužim v sobotu tam jedu a musim se jich zeptat ale asi jim za to ár korun dám je mi blbí přijít a něco si za dara vzít

ve score jsou taky dobrí ten s crysis 2 mám taky a z ebay jsou prej taky good

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekni si věchny plakáty jaký by si chtěl....mám jich dcl dost :D sic starších,ale mám :) o víkendu napíšu seznam (jsem na intru), ale tak namátkově co si pamatuju: Mirrors edge, dead,space,ghostbuster,resistance 2, resistance(to na psp),LBP,Killzone 2,Gran turismo mobile,uncharted 2,nfs undercover,motorstorm,fable 2............... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu