Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ten bodak je asi jeinej duvod proc bych s nim hral, na Checkoutu muze byt extremne nebezpecny...

a taky poprava s retro lancerem je efektivní. Ony všechny popravy jsou cool:-), třeba když nepřítely vytrhneš ruku z kloubu a umlátíš ho tou jeho rukou k smrti. Je to morbidní ale myslím že to k této hře patří. Jen připomínám že od zítřka tj.25.4 začíná druhý herní týden , ve kterém se otevřou další skyny na zbraně, které potom budete mít v plné verzi hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a taky poprava s retro lancerem je efektivní. Ony všechny popravy jsou cool:-), třeba když nepřítely vytrhneš ruku z kloubu a umlátíš ho tou jeho rukou k smrti. Je to morbidní ale myslím že to k této hře patří. Jen připomínám že od zítřka tj.25.4 začíná druhý herní týden , ve kterém se otevřou další skyny na zbraně, které potom budete mít v plné verzi hry.

To umlaceni rukou je hodne vtipne, jen je naprd, ze to strasne zdrzuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když střílíte brokárnou na blízko tak používáte mířidla? Když na někoho střílim brokovnicí tak nepřítel udělá kotrmelec ke mě a jak mám pohled přes praví rameno tak on my vždycky skočí pod leví kam nevidim a než se otočim a najdu ho tak sem tuhej :( A další problém jak maji teď všichni ty velikonoční masky tak když si někoho vemete jako živej štít tak přes to ucho nevidíte kam střílíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika je nadherna, ale velky rozdil oproti dvojce neni znat a vse jede az prekvapive ppynule...

No grafika je skoro stejná jako dvojka, škaredá není. Všimnul jsem si že se Marcusovi hýbou vlas na hlavě pod šátkem:-) to jsou takové malé drobnosti s porovnáním s dvojkou. Jinak nechci radit , ale jsem celkem velkej fanda série GOW a s brokárnou od boku vůbec nestřílejte. Všude se to píše i v typech na MP. S brokárnou pouze s mířením. Je to o cviku, chce to hrát , hrát, hrát a zase jenom hrát. Člověk si musí zvyknout na to správný načasování. Ono se to dost blbbě popisuje, ale nesmíte čekat až k vám nepřítel dojde a teprve potom zaměřit a vystřelit. Chce to udělat o setinu dříve.

Jinak mě se dnes povedlo střelit tou novou dvouhlavňovou brokárnou tři lidi najednou (medaile KABOOM):-)

P.S. Taky se mi vždycky nedaří střelba dobře, vždycky se najde někdo kdo je lepší:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nedavno cetl jak si lidi stezovali ze gow2 vypadal skoro stejne jak gow1 a epich se hned ohradil jaka je to blbost, ze to snad pri predstavpvani dvojky zcnou vozit sebou aby to porovnali....myslim si, ze s trojkou to bude podobne engine hodne pokrocil, ale nektere zmeny hrac neoceni, respektive si prikrasli vzpominky a prohlasi je za totozne...podle me je to super ale z svou beta map tezko soudit, to az SP nam vyrazi dech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nedavno cetl jak si lidi stezovali ze gow2 vypadal skoro stejne jak gow1 a epich se hned ohradil jaka je to blbost, ze to snad pri predstavpvani dvojky zcnou vozit sebou aby to porovnali....myslim si, ze s trojkou to bude podobne engine hodne pokrocil, ale nektere zmeny hrac neoceni, respektive si prikrasli vzpominky a prohlasi je za totozne...podle me je to super ale z svou beta map tezko soudit, to az SP nam vyrazi dech...

To máš určitě pravdu. Ale mě se třeba líbí víc grafika prvního dílu , než dvojky. U dvojky mi přijde všechno takový vybledlé, ale máš pravdu že engine je určitě někde jinde, taky je to unreal3.5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe zaznamenali jste to ? :D

Pokud patříte mezi ty šťastlivce, kteří se mohou zapojit do multiplayerové Bety třetího dílu úspěšné série Gears of War, tak jste možná včera zaznamenali menší Easter Egg, který ze všech hráčů udělal ušaté zajdy. Dnes už v Epic Games tuto srandu samozřejmě vypnuli, ale alespoň se nám zachovalo video.

http://www.youtube.com/watch?v=msyRTtH7atM&feature=player_embedded

Zdroj: www.facegame.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel sem chvíli střílet s brokárnou od boku a musim říct že je to mnohem lepší, člověk je mnohem pohyblivější a může se rychlejc otáčet. Během pár hodin treningu sem pak dal i 9 nepřátel zasebou (jeden ♥♥♥♥ mi zkazil medajli kterou ještě nemám). A je mi jedno jestly někde píšou že je to blbost mě se s tim hraje líp, před tim sem vyhral tak jeden brokovnicovej souboj z 5 a teď je to tak půl na půl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si vcera pustil po delsi dobe GoW3 a musim rict ze jsem spokojen....Nova mapa Trenches je uzasna, hrozne se mi libi atmosfericky (pripomina mi to trochu TF2) a celkove se mi libi zasazeni map a jsem zvedavy na souvislost s SP. Novy rezim king of the Hill je taky fajn, jen si do ted nejsem jisty jak funguje. Napriklad v Halo funguje tak, ze se pocita kazda se♥♥♥♥♥ (nebo tak nejak) za dobu stravenou v "hillu", tady mi ale prijde, ze ma ten bod ten, kdo tam je v dobe kdy se presouva.....mozna se pletu hral jsem to pozde zhulenej a jeste chvilku....no a pak jsem si dal rovnou multak 2, protoze pujde zachvili z domu, tak jsem si to chtel jeste prubnou a porovnat a zjistil jsem ze minimalne v grafice je velky rozdil, 3 mi prijde zivejsi barevnejsi dynamictejsi.....

Jinak jsem vcera na chvili zkrotil brokovnici a docela jsem si jel na trashballu, pak me to stesti bohuzel preslo....

Jo a kdy se v bete otevrou nejake veci (je to jen ten zlaty skin?) pak do hry (pouzitelne az bude GoW3 v obchodech)? Dik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si vcera pustil po delsi dobe GoW3 a musim rict ze jsem spokojen....Nova mapa Trenches je uzasna, hrozne se mi libi atmosfericky (pripomina mi to trochu TF2) a celkove se mi libi zasazeni map a jsem zvedavy na souvislost s SP. Novy rezim king of the Hill je taky fajn, jen si do ted nejsem jisty jak funguje. Napriklad v Halo funguje tak, ze se pocita kazda se♥♥♥♥♥ (nebo tak nejak) za dobu stravenou v "hillu", tady mi ale prijde, ze ma ten bod ten, kdo tam je v dobe kdy se presouva.....mozna se pletu hral jsem to pozde zhulenej a jeste chvilku....no a pak jsem si dal rovnou multak 2, protoze pujde zachvili z domu, tak jsem si to chtel jeste prubnou a porovnat a zjistil jsem ze minimalne v grafice je velky rozdil, 3 mi prijde zivejsi barevnejsi dynamictejsi.....

Jinak jsem vcera na chvili zkrotil brokovnici a docela jsem si jel na trashballu, pak me to stesti bohuzel preslo....

Jo a kdy se v bete otevrou nejake veci (je to jen ten zlaty skin?) pak do hry (pouzitelne az bude GoW3 v obchodech)? Dik...

není to jen ten skin je toho víc, tady je celkovej seznam co musíš udělat a co potom budeš mít v plné hře:

Not only will you get an early taste of the final chapter in this blockbuster trilogy, but you'll also have access to exclusive content that you can permanently unlock and carry over to your Gears of War 3 gamer profile when the retail game launches on September 20.

Exclusive Beta Unlockables

  • Flaming Hammerburst
    Complete one match by Sunday, April 24 to permanently unlock.
  • Flaming Lancer
    Complete one match during the week of April 25 to permanently unlock.
  • Flaming Sawed-Off Shotgun
    Complete one match during the week of May 2 to permanently unlock.
  • Flaming Gnasher Shotgun
    Complete one match during the week of May 9 to permanently unlock.
  • Beta Tester Medal -- Wear it proudly, Gear.
    Complete one match in the Beta to permanently unlock.
  • Thrashball Cole -- Unlock Thrashball Cole to play as Augustus Cole as he was before Emergence Day -- a legendary Thrashball athlete known for his ferocious, flamboyant style.
    Complete 50 matches in any game type to unlock for the Beta period.
    To permanently unlock, complete 10 matches as Thrashball Cole during the Beta period.
  • Gold-Plated Retro Lancer -- Before the chainsaw bayonet was deployed at the beginning of the Locust-Human War, the original Lancer assault rifle had a large fixed blade.
    Complete 90 matches in any game type to unlock for the Beta period.
    To permanently unlock, score 100 kills with the Gold-Plated Retro Lancer during the Beta period.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu