Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

No, to je sice pěkné, ale na tom, že někdo něco ukradne a vystaví to na internet, není nic hackerského. Chtělo by to neplést si názvosloví a zbytečně tak neházet všechno a všechny do jednoho pytle.

To bys taky mohl hackery osočovat za to, že někdo vystaví na internet třeba návod na výrobu pervitinu. To je to samé, jen v bledě modrém.

já je házím do jednoho pytle, protože jen škodí a nedělají nic obrého ,a je je mi clkem jedno jestli to jen hází na net, nebo ničí Sony, prostě bídáci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No, to je sice pěkné, ale na tom, že někdo něco ukradne a vystaví to na internet, není nic hackerského. Chtělo by to neplést si názvosloví a zbytečně tak neházet všechno a všechny do jednoho pytle.

To bys taky mohl hackery osočovat za to, že někdo vystaví na internet třeba návod na výrobu pervitinu. To je to samé, jen v bledě modrém.

Vsak ja taky netvrdil ze to jsou hackeri ;) Jen jsem rikal ze me posledni dobou stvou jak pirati tak hackeri....pirati jsou proti hackerum jeste vpohode ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc se tak rozcilujete? Vas se to nijak nedotkne, jestli nejaka verze unikla nebo ne.. Nebo jen ceska zavist?

tady jde o princip. Nezávidím že už někdo teď hraje, ale štve mě že se tohle děje. Ale to už je jedno , prostě to odsuzuju. Nevím proč se lidi pořád snaží nějákým způsoben tohle obhajovat, když na tom mic k obhájení není. U mě je to obyčejná krádež a nic víc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze pirati okradaji vyvojare tim, ze si hru od nich nekoupili? To je urcite pravda, ale jak jsi je podporil ty, kdyz si hru koupis od nekoho bazarove? A pak ji navic zase prodas? Maji od tebe stejnou 0,- jako od pirata a hru jis dohral stejne jako pirat.

Pokud opravdu chces podporit vyvojare, hry si kupuj a neprodavej. Nebo aspon nekric nesmyslny hesla s dvaceti vykricniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze pirati okradaji vyvojare tim, ze si hru od nich nekoupili? To je urcite pravda, ale jak jsi je podporil ty, kdyz si hru koupis od nekoho bazarove? A pak ji navic zase prodas? Maji od tebe stejnou 0,- jako od pirata a hru jis dohral stejne jako pirat.

Pokud opravdu chces podporit vyvojare, hry si kupuj a neprodavej. Nebo aspon nekric nesmyslny hesla s dvaceti vykricniky.

Milý chlapče, je pravda že si některé hry kupuji použité, ale taky si spoustu her kupuju nové. A tvoje porovnávání piráta s člověkem , který si koupí hru z bazaru je přesně to očem já mluvím, zase omluva a kecy kolem toho. Jinak já hry neprodávám, a to že si člověk koupí hru z bazaru , neznamená že ji dohraju stejně jako pirát. To vlasně tvrdíš že jsem pirát?

Pěkný moc pěkný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se jen ptam, o kolik vice jsi podporil vyvojare nez nekdo, kdo si hru stahl = ukradl. Zatim jsem zadny rozdil neslysel. Oba dva jste jim dali presne 0,-.

mám 65her na konzoli a s toho jsem si koupil 48 nových , tak si to spočítej. Jinak člověk co si koupí hru z bazaru není pirát , ale pořád je to jenom kupující zákazník.

A to nepočítám kolik her jsem koupil na PC u x-zone , tam je to přes 100her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas pravdu, ale proti takovymu cloveku vyvojari bojuji vic, nez proti piratovi. Ale to je burt, myslim to hlavne tak, aby kazdej zacal u sebe, nez zacne kricet na ostatni.

Jinak 165 her je uz pekna sbirka, o tom zadna.

to je, raději ani nepočítám kolik to stálo:-), a to s tebou souhlasím taky aby začal každej sám u sebe. Proto byla moje reakce taková jaká byla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas pravdu, ale proti takovymu cloveku vyvojari bojuji vic, nez proti piratovi. Ale to je burt, myslim to hlavne tak, aby kazdej zacal u sebe, nez zacne kricet na ostatni.

Jinak 165 her je uz pekna sbirka, o tom zadna.

To jako ze kdyz si sem tam koupim hru z druhe ruky, tak nemam co pomlouvat piraty? To je kec...jde o princip...jasne nepodporim tim vyvojare, ale porad jsem to koupil a nikoho neokradl a treba zrovna ty penize ktere jsem za to nekomu dal ten dotycny pouzije na jinou hru a podpori jine vyvojare, ty penize jsou porad v obehu, zatimco u piratu ne ;) Co se gearsu tyce porad nevim jestli pujdu do epic edice, protoze nevim jak to budu mit s praci, ale krasna limitka to jisti.....

Rocky: Co je to za blbou otazku, pokud gearse moc nemusis, tak nevidim dsuvod proc kupovat Epicedice, leda by ses na nas chtel vytahovat :D Ale jestli ti stoji dat 3k za hru ke ktere nemas vztahtak prosim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem názoru, že smažky hry i filmy, by se měli vždy ukázat všude po netu minimálně, až den po ofic. vydání. Mě je buřt, jestli se to dá hrát o tejden dřív nebo pozdějc, ale takhle by na tom byl lépe tým vývojářů, který se s tim serou a tržba by pro ně byla určitě lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se jen ptam, o kolik vice jsi podporil vyvojare nez nekdo, kdo si hru stahl = ukradl. Zatim jsem zadny rozdil neslysel. Oba dva jste jim dali presne 0,-.

Ano, ale kvuli tem zlodejum EA zavedlo Online Passy. Nerikejte mi nikdo, ze je to jen kvuli bazarovym hram, to je pic*vina. Je to kvuli piratum, ale nemuzou to rict nahlas a odnasi to lidi, co si hry kupuji.

Jinak logika piratsvi: nemam penize na hru, tak ji vypalim. To je to same jako nemam penize na auto = tak ho ukradnu. Typicky ceska logika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ presne tak tyhle piratskje vymluvi ze na to nemam a ze kdybych na to penize mel, tak bych to urcite koupil, to jsou jen blby keci....a nejlepsi jsou ti pirati co tvrdi, ze to jen stahnou a vyzkousej a pak si to pujdou koupit :D Ale uz trosku OT, ja to vlastne nikomu neberu, taky jsem to delal a co se tyce filmu tak to delam porad spis kvuli pohodli, ale takova je uz asi doby......spis me stvou lidi, kteri vypousti tyhle pracovni a preview verze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CO myslíte má smysl kupovat xbox kvůly týhle hře ? Vždycky mě hrozně bavily tower defense a podobný hry tak sem hrozně zvědavej na mod horda :)

Myslim, ze to cenu ma, ne jen kvuli tehle hre, ale kvuli cele serii. Navic jsou tu dalsi exkluzivky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu