Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

JJ, rekl bych, ze to dopadne jak s Mass Effectem, treti dil zavrsi pribehovou trilogii, ale z hrama z universa GoW se podle me jeste setkame, prece jen ta znacka je porad heozne ziva, silnejsi nez kdy driv.....a jestli nebudou hry (jakoze verim tomu ze budou), tak se dockame komiksu a urcite i filmu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Film byl oznámen a měla to být pecka. Mělo to být točené pohledem z ruční kamery(REC1,2,Monstrum...) a mělo se to odehrávat při Dni Jedna. Ale potom tomu zmenšily rozpočet a od té doby se o něm nic neví.

Bohužel to takhle dopadá s většinou filmů podle her a když už se nějákej natočí, tak to je úplná blbost :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to takhle dopadá s většinou filmů podle her a když už se nějákej natočí, tak to je úplná blbost :(

No spíš to dostanou úplně neschopní režiséři třeba takový Uwe Boll,který už filmově zničil pár skvělých her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bowlovi uz radsi nikdo nic neda.....ale verim ze v budoucnu se GoW filmu dockame a kvalitniho....pravda ale je ze tyhle filmy nevesti nikdy nic dobreho takze do toho vetsinou nikdo nejde.....co funguje ve hre vetsinou nefunguje ve filmu....preci Jen kolik je dobrych filmu podle hry....ale chopili se toho nikdo zdatny tak by to fungovat mohlo.....snad se nekdy dockame...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem ti říkal , aby jsi nebyl překvapenej že to není, nebo dostaneš to později, ale držím palce ať to máš a můžeš s náma hned pařit od začátku:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tutovka pro toho, kdo jeste xbox nema nebo planuje jit do novyho.....Ten design mi skoro prijde hezci u ty skrine, ale fajn jsou ty ovladace...ty se asi nebudou samostatne prodavat, co?
já xbox mam ale ještě bílí jasper tak sem si rek ze pudu do toho slimka Gears of War 3. jinak ty ovladače se prodávají samostatně : http://www.jrc.cz/hra_x360_wireless_controller_red_gears_of_war_3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nespletl si somos cislo? Pokud vim, tam my bejt XGD3...ne ze bych se v tom uz nejak orientoval, ale nekde jsem to tu na foru zahlidl.....me osobne je jedno jestli lidi pirati nebo ne, je to jejich volba, ja to driv delal, taky, ted hry kupuju a dava mi to vic nez pred tim ;) Ale bany bych jim taky vsem dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nespletl si somos cislo? Pokud vim, tam my bejt XGD3...ne ze bych se v tom uz nejak orientoval, ale nekde jsem to tu na foru zahlidl.....me osobne je jedno jestli lidi pirati nebo ne, je to jejich volba, ja to driv delal, taky, ted hry kupuju a dava mi to vic nez pred tim ;) Ale bany bych jim taky vsem dal :)

Prosím vás vy co tady pořád melete o banu tak by mě zajímalo kolik zvás si třeba jde koupit original film atd. Nějaký keci tipu že vám to dá něco víc to je pěkná pí... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu