Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Prosím vás vy co tady pořád melete o banu tak by mě zajímalo kolik zvás si třeba jde koupit original film atd. Nějaký keci tipu že vám to dá něco víc to je pěkná pí... :roll:

Asi vim, co rikam a kdyz rikam, ze mi to dava vic to kupovat nez kdyz si to stahuju a vypaluju tak to tak je.... Delal jsem oboji a tohle mi proste vyhovuje vic, to ze tobe to dobre nedela, to ti neberu, tak mi neber to ze to mam jinak ;)

jenze dle zakonu je stahovani her nelegalni kdezto filmu,hudby atd ne.

No do problematiky nelegalnich kopii her nevidim, ale pokud vim tak stahovani nelegalni neni, jen sdileni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás vy co tady pořád melete o banu tak by mě zajímalo kolik zvás si třeba jde koupit original film atd. Nějaký keci tipu že vám to dá něco víc to je pěkná pí... :roll:

Ach jo, ty vole. Tak pokud chces priklad, vem si muj ucet na xbox live, podivej se na me hry. Drive jsem hral palene hry, hru jsem rozehral, zahodil, sel hrat dalsi. Ted hry dohravam na 1000G a vyuzivam opravdu maximum z tech her. Kdyz si hry kupuju, tak se nejdriv podivam, co je to zac a potom si ji koupim, stare hry z profilu dohravam uz pres pul roku. Nehlede na to, ze opravdu mam z tech her vetsi radost, kdyz si ji koupim. :D Ale to omezenci nepochopi (timto nemyslim omezenci == flasheri)

Navic filmy stahovat je legalni, pouze sdilet je nelegalni. Zatimco stahovani software je nezakone, kdyz piset takovy komentar tak by si si to mel nejdrive zjistit jak to vubec je.

Abych tady tedy necim prispel, tak je dobre si precist tento clanek, myslim, ze je dobre napsany. Sice je rok stary, ale nic moc se myslim nezmenilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra vyšla

Gears.of.War.3.JTAG-XBOX360

This is a developer copy (Not completly final) of the game with achievements,Single Player/Coop Campaign and System Link Multiplayer (See you onlineon XLink Kai ^^).Some missions at the end of the campaign seam to be missing - so decide foryourself if you want to wait for the retail or not!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to tady bylo snad vždy ne? hry se to taky týká...já bych to nehrotil....
já tedy ano tyhle vaše kecy o tom flashy novy ochraně o podobných pi.covinách mě vůbec nezajímají... toto téma sleduji kvůli novinkám o Gears of War 3 a to co sem začínáte psát mě absolutně nezajímá tímto žádám veškeré omezence založte si vlastní téma(jak psal o stáránku přede mnou Desmond) kde budete psát o té ochraně a podobné hovadiny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ano :) moc pěkné video už se těším až budu svoji konzoli rozbalovat já :) možná taky udělám nějaké unboxing video :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tedy ano tyhle vaše kecy o tom flashy novy ochraně o podobných pi.covinách mě vůbec nezajímají... toto téma sleduji kvůli novinkám o Gears of War 3 a to co sem začínáte psát mě absolutně nezajímá tímto žádám veškeré omezence založte si vlastní téma(jak psal o stáránku přede mnou Desmond) kde budete psát o té ochraně a podobné hovadiny

Žádat na fóru, které se aktivně věnuje pirátění a věcím kolem jako celek, aby se v jednom tématu podobné věci neobjevovaly, je poněkud úsměvné. Pokud tě podobné věci (pro jiné uživatele to platí samozřejmě také) otravují, změň fórum. Nejlépe oficiální, tam podobné věci jsou přímo zakázány.

No do problematiky nelegalnich kopii her nevidim, ale pokud vim tak stahovani nelegalni neni, jen sdileni....

Tohle neplatí pro software každého druhu. Zde je nelegální i stahování bez sdílení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádat na fóru, které se aktivně věnuje pirátění a věcí kolem jako celek, aby se v jednom tématu podobné věci neobjevovaly, je poněkud úsměvné. Pokud tě podobné věci (pro jiné uživatele to platí samozřejmě také) otravují, změň fórum. Nejlépe oficiální, tam podobné věci jsou přímo zakázány.

Mě spis jde o to, ze je to porad to same dokola, vetsinou jde o jeden problem (nova ochrana), ktery ma sve vlastni tema, presto se to vzdycky na x stran resi i v tematu s hrou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádat na fóru, které se aktivně věnuje pirátění a věcím kolem jako celek, aby se v jednom tématu podobné věci neobjevovaly, je poněkud úsměvné. Pokud tě podobné věci (pro jiné uživatele to platí samozřejmě také) otravují, změň fórum. Nejlépe oficiální, tam podobné věci jsou přímo zakázány.

Tohle neplatí pro software každého druhu. Zde je nelegální i stahování bez sdílení.

Hezky napsáno... :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu