Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ta je boží!! Ale já už mám nové Slimko za 4500kč. Dávat za tuhle limitovanou edici 8000kč tak to si nechám zajít chuť. Jsem hodně velkym fandou GOW a tuhle konsoli bych ne že nechtěl :wohow: ale opravdu ta cena to bych nedal. Je pravda zase ale že tam jsou dva ovladače a hra. Ale ja počkam na samotnou hru na nějakou akci před vanocema.Mám totiž spadeno na Battlefield 3 což bude neskutečná pecka a hlavně mulťak!

Je to tak, ta cena odpovídá. Nejlevnější X-ko slim 250GB stojí 5600 a k tomu ještě 1 ovladač a hra by stála cca. 2600. Takže celkem 8200 a ono to i tolik stojí. Stejně tu hru je třeba koupit originál, a tuhle konzoli si sebou vezmu do hrobu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ano a dokonce slimko v edici GOW3, a už mi to poslali v pátek tak možná už zítra.... se as poseru..promiňte že se tak vyjadřuju:-) ale to jsou emoce jako u porodu mé dcery:-)...to už asi nevydržím

A budeš točit unboxing? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu