Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

No jestli tam budou zařazeny i kola v Hordě,tak s tím nebudu mít problém.A jestli ne,tak mě to taky nezajímá.

Tak to te nepotesim, na netu pisou, ze se to nepocita. Navic, ja jsem pred chvili dohral hordu a opravdu se to nepocitalo. Pocitaji se jen medaile tykajici se hordy.

Timhle teda u me Epic hodne klesnul. Hodne jsem se na tuhle hru tesil, jak dam Seriously, ale tohle je proste naprosto prehnane a i kdyz vzdy to prekousnu a ty achievy dam, tak tady se vzdavam. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak dohráno. Hra je opravdu důstojné zakončení téhle trilogie. Gears of War 3 mi dalo přesně to co jsem čekal. Retro lancer a hromadu Locustů a Lambentů k zabíjení. Příběh je podle mě opravdu zajímavý a odkrývá spoustu věcí včetně důvodu, proč Locusti vůbec zaútočili. Postavy jsou jako vždy perfektní a Cole Train zde exceluje. Také máme v Deltě několik nováčků. Anya, která tentokrát střílí Locusty a Lambenty společně s Markusem. Sam, která má zajímavé narážky a rozhovory s Bairdem a k tomu perfektní dabing v podobě Claudie Black. Clayton Carmine, nejstarší syn z rodinného klanu Carminů. Také nejzkušenější, takže žádný troškař a zelenáč jako jeho bratři. A také je tu Jace, který mě nejvíc zklamal, přijde mi jako nepovedená verze Colea. Hru jsem dohrál na obtížnost normal (po 10 hodinách jsem zjistil, že jsem hrál na normal a né hardcore blbec:cheesygrin: ) bez nějakého podrobného zkoumání. Takže myslím, že na hardcore nebo insane společně s hledáním COG tagů nebo různých deníků se herní doba ještě zvýší. Jinak jsem se úplně zamiloval do Retro Lanceru. Sice kope jako málokterá zbraň v Gears of War univerzu, ale ta síla je parádní. I v tomhle díle se vyskytují nové zbraně, které jsme ještě neviděli. Za zmínku stojí vulcan (když to pustíte, jakoby jste spustili opravdový vulcan) a one-shot (jednoranka v češtině), která je takovou Gears of War variací sniperek M82 barett, akorát je hrozně těžká na nošení, ale dokáže prorazit i štít drtičů (ti chlápci s paličáky) a z obyčejných locustů i Reaverů dělá sekanou. Tak myslím, že jsem napsal dost. Za mě Gears of War 3 dostane 10/10, jelikož je to prostě nekončící jízda. Tak a teď se rozhodnout jestli si pořidit BF 3 nebo MW 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dohráno. Hra je opravdu důstojné zakončení téhle trilogie. Gears of War 3 mi dalo přesně to co jsem čekal. Retro lancer a hromadu Locustů a Lambentů k zabíjení. Příběh je podle mě opravdu zajímavý a odkrývá spoustu věcí včetně důvodu, proč Locusti vůbec zaútočili. Postavy jsou jako vždy perfektní a Cole Train zde exceluje. Také máme v Deltě několik nováčků. Anya, která tentokrát střílí Locusty a Lambenty společně s Markusem. Sam, která má zajímavé narážky a rozhovory s Bairdem a k tomu perfektní dabing v podobě Claudie Black. Clayton Carmine, nejstarší syn z rodinného klanu Carminů. Také nejzkušenější, takže žádný troškař a zelenáč jako jeho bratři. A také je tu Jace, který mě nejvíc zklamal, přijde mi jako nepovedená verze Colea. Hru jsem dohrál na obtížnost normal (po 10 hodinách jsem zjistil, že jsem hrál na normal a né hardcore blbec:cheesygrin: ) bez nějakého podrobného zkoumání. Takže myslím, že na hardcore nebo insane společně s hledáním COG tagů nebo různých deníků se herní doba ještě zvýší. Jinak jsem se úplně zamiloval do Retro Lanceru. Sice kope jako málokterá zbraň v Gears of War univerzu, ale ta síla je parádní. I v tomhle díle se vyskytují nové zbraně, které jsme ještě neviděli. Za zmínku stojí vulcan (když to pustíte, jakoby jste spustili opravdový vulcan) a one-shot (jednoranka v češtině), která je takovou Gears of War variací sniperek M82 barett, akorát je hrozně těžká na nošení, ale dokáže prorazit i štít drtičů (ti chlápci s paličáky) a z obyčejných locustů i Reaverů dělá sekanou. Tak myslím, že jsem napsal dost. Za mě Gears of War 3 dostane 10/10, jelikož je to prostě nekončící jízda. Tak a teď se rozhodnout jestli si pořidit BF 3 nebo MW 3.

To jsi to smažil celej den jo? Dyť si ráno psal, že ti to teprve přišlo. Já bych to teda nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám hru taky z jrc a normálně mi dneska přišla, asi chtěl bejt důležitej tak ti ji nedal. Zajímaví jak se snažily všechno překládat do češtiny ale corpser zůstal anglicky. A zkuste si dát v hlavním menu kalendář stojí tam něco ve smyslu že jste šťastlivec že můžete hrát hru před vydáním a ať si jí užijete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby pak ti stastlivci nedostali bany ;)

Jinak dnes jsem stihl vyzkouset jen jednu jedinou hru beast modu, na ktery jsem byl nejvic zvedavy a musim rict, ze je to opravdu fajn, zabavne a hodne napadite, ale uz pri prvni hre mi to prislo lehce nevyrovnane, kdyz jsme se u 4 vlny sotva drzeli a posledni ctyri si vzal kazdy druhy berserkra a vymlatil behem sekundy vsechny lidi a na me uz nic nezbylo....ale rozhodne ten mod ocenuji..tesim se az si zitra prubnu Hordu 2.0 a nejake nove mapy v competetive mp....ale nejvic se ted tesim na kampan a proto bude vazne tezke vydrzet na coop s kamosem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vic nez potesujici zprava o prvnim obsahlem pribehovem DLC ;)

http://www.zing.cz/novinky/7182/potvrzeno-pribehove-dlc-pro-gears-of-war-3

viděl bych to na připravování si živné půdy pro 4tý díl, který obsadí zcela jinýma postavama a tak zkouší, jaké budou ohlasy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond: V podstatě je to nejsilnější značka epicu. Bulletstorm jako jeho nástupce se moc nevyvedl a nic jiného nemají. Jak už bylo řečeno, tak už od pradávna lidé na Seře mezi sebou bojovali, takže o konflikty by nebyla nouze. A Microsoft si to bude chtít držet protože je to v podstatě jediná jeho exkluzivní hra, která vydělává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jedina rozhodne neni, ale Microsoft tuhle znacku bude drzet co to jde, ikdyby se ji Epic vzdal (o cemze prozatim pochybuju), tak to Microsoft soupne jinemu studiu, protoze pokud vim tak maj na serii vyhradni pravo.....A rozhodne se nebranim "nove" trilogii, kdyz to bude stat za to.......

Jinak nevim kde si vzal, ze ma byt Bulletstorm nastupce GoW, ten s tim nema co spolecneho, dokonceho ani nendelal Epic ale People Can Fly, Epic fungoval jen jako distributor a typove je to dost jina hra, ikdyz spolecne rysy by se najit dali....Ale je citit, ze to proste neni stejna liga.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmond: IP Gears of War vlastní Epic, MS je pouze vydavatel. Jen pro upřesnění. Samozřejmě v praxi se Epic vyjádřil, že mu MS velice pomohl a nehodlají nic na stavu měnit, to bylo jako reakce na otázku, zda se někdy objeví série na PS3.

Tomas: To bych jim rovnou hodil na hlavu, za těch 8200 Kč ona GoW konzole. Obyč Slim a hra k tomu má být za 6800 Kč. Dle jejich webu, podotýkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond: V podstatě je to nejsilnější značka epicu. Bulletstorm jako jeho nástupce se moc nevyvedl a nic jiného nemají. Jak už bylo řečeno, tak už od pradávna lidé na Seře mezi sebou bojovali, takže o konflikty by nebyla nouze. A Microsoft si to bude chtít držet protože je to v podstatě jediná jeho exkluzivní hra, která vydělává.

mě by vůbec nevadilo, kdyby 4tý díl zasadili do období pendulumských válek a hrálo by se za marcusova otce :) se vším, co jeho tajemný život obnášel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmond: IP Gears of War vlastní Epic, MS je pouze vydavatel. Jen pro upřesnění. Samozřejmě v praxi se Epic vyjádřil, že mu MS velice pomohl a nehodlají nic na stavu měnit, to bylo jako reakce na otázku, zda se někdy objeví série na PS3.

Tomas: To bych jim rovnou hodil na hlavu, za těch 8200 Kč ona GoW konzole. Obyč Slim a hra k tomu má být za 6800 Kč. Dle jejich webu, podotýkám.

Tak to se omlouvam, ale verim ze neni vydavatel jako vydavatel a microsoft si dost diktuje....kazdopadne by to i tak mohlo dopadnout treba jak s halom, ze kdyz uz epic nebude mit chut felat na GoW a posunout se nekam dal, tak to necha microsoft nekomu jinemu (pokud teda bude GoW porad silna znacka a myslim ze tomu to jeste chvilku vydrzi:))

Jinak Tomase lituju, verim ze ses na to strasne tesil....A ted budes mit srani s vracenim......Snad jeste nejaky maj aby ti to mohli vymenit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu