Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

MS nemuze "nechat hru dělat" někomu jinému, když ji nevlastní. To by musel koupit práva a to by se mu asi dost prodražilo. Halo je trochu jiný případ, tam měl všechna práva MS. S diktováním bych byl na místě MS opatrný, pokud by Epic nasrali, mohli by si Epic postavit hlavu, najít si jiného vydavatele (nebo vydat sám) a jít na všechny tři (v té době) konzole. Hře by to neublížilo, prodejnost by se jen zvýšila. Jediný, kdo by na to doplatil, by bylo pár fanboyů a MS.

Pokud si vlastník postaví hlavu, může se hra objevit i jinde, třeba Mass Effect se také objevil na PS3, i když bez prvního dílu, kde byla smlouva s MS. U dalších dílů už nebyla, hru vydává EA a už exkluzivní není.

Ale neříkám, že to tak dopadne.

Dle JRC GoW konzole mají, vyměnit by jí měli, 1200 Kč je dost na to, aby to člověka naštvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Zase si vem, že UT3 a nakonec i ten Bulletstorm vyšli i na PS3. IMO prostě smlouva, s největší pravděpodobností na omezený počet dílů (nejspíš ty tři, to se nabízí) a v budoucnu se uvidí.

MS by samozřejmě značku kupoit mohl, pokud je na prodej, vem si, že ze všeho z univerza má Epic podíl (a to nejsou jen hry). Bylo by dost divné, kdyby se takové dojné krávy vzdali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verim tomu, ze by se ji mohli zdat minimalne herne, ale tak oni sami to muzou nekomu soupnout, treba zrovna svym oblibencum z people can fly (ktery snda pod epic uz spadaji nebo se zase pletu? :D).

Ale doufam ze se to bude drzet u Microsoftu, takhle mi to vyhovuje a ta spoluprace asi vyhovuje i Epicu, ikdyz uz se taky parkrat ozvali reci typu "to vite ze bychom to taky vydali radi jinde nez na xboxu" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Dnes jsem si koupil tu limitovanou s medajlí. Akorát mě to nechce vzít kód, který je prý neplatný. Odemyká to tu postavu. Nemáte někdo podobný problém, že by ještě kód nešel uplatnit. Nebo je neplatný a budu muset hru reklamovat... Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Dnes jsem si koupil tu limitovanou s medajlí. Akorát mě to nechce vzít kód, který je prý neplatný. Odemyká to tu postavu. Nemáte někdo podobný problém, že by ještě kód nešel uplatnit. Nebo je neplatný a budu muset hru reklamovat... Děkuji

Jeste jsem nezkousel, jdu to prubnou a pak reknu ...

Tak me to jde..... ses si jisty, zes to dobre opsal? Strasne blbe se to cte....

A nevim jestli je tohle na reklamaci....bude se blbe dokazovat, ze to nefunguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jsem nezkousel, jdu to prubnou a pak reknu ...

Tak me to jde..... ses si jisty, zes to dobre opsal? Strasne blbe se to cte....

A nevim jestli je tohle na reklamaci....bude se blbe dokazovat, ze to nefunguje :)

JJ. Zkoušel jsem to. I zadat místo Dček 0 atak. Ten kód byl rovnou vidět, že. Nemusel se seškrabávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dal bych si ji rád taky, ale bez mikráku to bude krapet složitý :cheesygrin: Jinak dost stupidní dotaz. Já jsem povětšinou hrával Halo: Reach po multáku a tam platilo střílet na hlavu. Tady to praktikuji taky, ale mám pocit, že tady to nějak moc nefunguje. Můžu týpkovy do prsou a oblasti hlavy nasázet i půlku zásobníku, ale přesto on to přežije a ještě mě sejme brokovnicí. Vrcholem bylo, že se ke mě týpek blížil, já vystřílel skoro půl zásobníku a přesto mě napichl na retro lancer. Jak sakra ty hitpointy v GoW jsou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kazde hre strilej primarne na hlavu, to je vzdy nejucinejsi, vetsinou smrtelne (coz neni zrovna pripad hala :))

Ale zrovna u gow mi to strileni na hlavy moc nejde....mp GoW jsem nikdy moc nehral a pri kampani mi prijde kolikrat dost tezke se trefitdo tech malych locustackych hlavicek a to s tim jinde problem nemam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem včera koupil novou konzoli s touto hrou a nějak mě to nenadchlo. Navíc přes live mi to prijde docela těžké někoho zabít. Člověk střílí jak blbej a vetsinou nic. Jinak jak to, že někdo ma jiné oblečení atd? Live jsem použil poprvé

Gearsy jsou opravdu hodně specifický a nemůžeš chtít po pár minutách hraní být king. Mě trvá rozehrání takových 10-15 her až to začně být trochu lepší , ale podotíkám jen trochu. A jak tu někdo psal , buď rád že jsi nehrál dvojky , to teprve byl problém někoho zabít. A když už jsme u toho , tak chci založit vlákno k GOW3 MP technice hraní a triky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz nad tim tak premyslim tak dve nejvetsti xboxovske exkluzivity, GoW a Halo, maji oboje velmi specificky multak ktery je, napriklad oproti takovym CoDum (:)), velmi tezzce pristupny, za to se ti ale rozhodne odmeni slusnou porci zabavy, jen to chce dat tomu cas.

Ja osobne mel s GoW velke problemy, kdyz jsem to hral poprve, tak jsem si rikal, co na tom vsichni maji a moc me to nebavilo, plne jsem tomu propadl az v hrani splitscreen coopu z kamosem.......a tak ted musim cekat do zitrka, nez rozehraju kampan :(

Jinak umberto, skvely napad, vim ze tam bude hodne technik na ktere treba dbat a treba me by to opravdu pomohlo

A pozor, GoW3 si v japonskem magazinu famitsu vysloužil neuveritelnych 10/10/9/10, jak malo chybelo k legendarni 40., ale tu preci jen tak nerozdavaji, takze i 39. je obrovsky uspech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu