Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ahoj potreboval bych prosim poradit jak mam provest popravu retro lancerem jak ho polechta ostrim nejprve v brise a pak na krku, protoze ta nema chybu. Y mu bud nafackuje nebo na nej slapne a B mi to taky nejde. Diky za radu

Nick: Frantiskov

z kazdou zbrani musiš nejprve udělat daný počet kilu s retro lancerem to je 200 a potom můžeš provést popravu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sám uvažuju o limitovaný edici xboxu gears 3, ale spíš vemu MW3 consoly (kterou veme mimochodem i můj kámoš), né kvůli hře, ale ten design je úžasnej.

Jinak chybu neúdělám to je mi jasné, ale GoW2 mě nějak nechytil, singl ok ale multák mi přišel těžkej, než tam vůbec někoho zabiješ tvl... Četl jsem že u GoW3 je to mnohem jednoduší a rychlejší, je to pravda ne? :D

Jinak Berbi86, mrkni na alzu, tam mají za 1450, ale limitovku, to je podle mě hodně dobré.

Co se týče epic edice, mají tady někdo? Popř. kde a za kolik jí koupil? Já jí nemohl v česku nikde najít, a hrozně rád bych si koupil třeba i samotnou tu figurku Marcuse :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sám uvažuju o limitovaný edici xboxu gears 3, ale spíš vemu MW3 consoly (kterou veme mimochodem i můj kámoš), né kvůli hře, ale ten design je úžasnej.

Jinak chybu neúdělám to je mi jasné, ale GoW2 mě nějak nechytil, singl ok ale multák mi přišel těžkej, než tam vůbec někoho zabiješ tvl... Četl jsem že u GoW3 je to mnohem jednoduší a rychlejší, je to pravda ne? :D

Jinak Berbi86, mrkni na alzu, tam mají za 1450, ale limitovku, to je podle mě hodně dobré.

Co se týče epic edice, mají tady někdo? Popř. kde a za kolik jí koupil? Já jí nemohl v česku nikde najít, a hrozně rád bych si koupil třeba i samotnou tu figurku Marcuse :)

http://www.svetkomiksu.cz/gears-of-war-marcus-fenix-12 tadyk mas postavicku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sám uvažuju o limitovaný edici xboxu gears 3, ale spíš vemu MW3 consoly (kterou veme mimochodem i můj kámoš), né kvůli hře, ale ten design je úžasnej.

Jinak chybu neúdělám to je mi jasné, ale GoW2 mě nějak nechytil, singl ok ale multák mi přišel těžkej, než tam vůbec někoho zabiješ tvl... Četl jsem že u GoW3 je to mnohem jednoduší a rychlejší, je to pravda ne? :D

Jinak Berbi86, mrkni na alzu, tam mají za 1450, ale limitovku, to je podle mě hodně dobré.

Co se týče epic edice, mají tady někdo? Popř. kde a za kolik jí koupil? Já jí nemohl v česku nikde najít, a hrozně rád bych si koupil třeba i samotnou tu figurku Marcuse :)

MP v GOW3 je na tom trochu líp, nemůžu říct jednodušší ale spíše líp odladěné, takže nečekej že to bude jiný , na začátek stejné jako v GOW2, musíš to překonat a potom tě to nepustí. Jo a doporučuju všem si v nastavení změnit rychlost otáčení postavy, je to o zviku ale potom v soubojích tělo na tělo je to obrovskej rozdíl a výhoda:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu