Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak ted jsem konecne hral kampan v koopu s kamosem a opet parada, stihli jsme se sice dostat jen do tretiho aktu, ale naramne jsem si to uzil, miluju nove zbrane predevsim retrolancer a oneshot....obvzlast retro lancer je paradni, v bete mi moc nesedl, ale v kampani jsem si ho vazne zamiloval, sice jsem si musel trochu zvyknout jak strasne kpe, ale ta jeho sila a predevsim ten nadherny bodak s kterym je takova sranda nabirat jednoho locusta/lambenta za druhym, to je k nezaplaceni, jen skoda ze to bude trvat nez tu kampan dohraji...

2Bart: sry ze jsem dnes nesel na tu hordu, ale nakonec mi vysel ten coop takze jsme celej den smazili s kamosem

2Rocky: Ja bych i dal, jen se mi nechce tu kampan dohravatg nez to dohraju z kamosem.

Jinak moment na konci tretiho aktu s domem a tou paradni hudbou (nechci moc spoilerovat, ale ti co dohrali vedi), tak ten byl proste paradni......

Ta hra je vazne skvela, takovych uzasnych momentu je spusta a to jsem se dostal lehce za pulku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rockyzz: do toho bych klidně šel, ajchy by se hodily

Desi: ta hudba to byl ten Bryan Adams jak sem tu psal

To podle me nebyl bryan adams, ale upraveny mad world od gary julese, alespon me to tak znelo :)

Sakra, právě jsem si přečetl recenzi na GoW3 a asi budu muset najít nějaké finanční rezervy, třeba týden nejíst nebo tak něco :cheesygrin:

To bys mel, stoj to za to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem si daval versus mod, a prisel jsem na jednu funkci ... Nevim jestli ste to uz nekdo objevil, ale na te mape Zácpa ( ta ve tmě) nebo tak nejak , kdyz pri nacitani kola zmacknete křížek, tak vám zacne hrát hudba a vsichni reknou "This is for you Benjamin".

jojo je to bomba to jsem taky zjistil. Má to atmosféru jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to pak udelam, protoze vim ze zrovna s timhle jsem mel v bete problem...pomaly boj nablizko....s brokarnou mi to fakt neslo....
je to o mnoho lepší, taky jsem měl podobný problém, když jsem s brokárnou na někoho šel a on uskočil na bok, než jsem se stihl otočit tak bylo po mě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu