Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak dnes jsem konecne zapl multak a musim rict ze po rozpacite dvojce (co se mp tyce) mi tohle sedne jak prdel na hrnec, ale uz jsem to trochu tusil z bety....kazdopadne jsem porad strasna lamka, ikdyz se to po tejdnu usilovneho hrani GoW kampani trochu zlepsilo, ale stejne jsem to dobre lamil...hrozne me prekvapuje jak se hraje na telo, kazdopadne jsem dal na umberta a dost to pomohlo a je to vazne skvely pocit kdyz na vas jdou tri nepratele a vy je dobre mirenou ranou s brokarny date (dik za pomoc barte :D), musim tomu dat vic casu, kdyz jsem videl, jak nejktery hraci jedou....jinak nehral jsem vsechny mapy, ale z tech co jsem hral me nejvic bavil hotel ten je vazne senzecni...a co se tyce lanceru, tak v kampani je fajn, ale v mp je to na me porad moc velky sousto, pac vazne kope jako hovado...

Zajimavy clanek o strtegiich na jednotlivych mapach od samotneho CliffB...

http://www.gamesradar.com/gears-of-war-3-multiplayer-strategy-guide-tips-maps-cliff-bleszinski/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, já jsem se dneska konečně dostal k Beast módu a naprosto mě chytl :) Ale horda je prostě horda, takže kdyby někdo chtěl dát, tak GT :arrowd:
Zítra jdeme na to.Ovšem ty desítkoví bossové na vyšší obtížnosti to bude třeba vymyslet taktiku.A taky hlavně vylepšit statistiky na maximální úrovně.Tak zítra v 9 ráno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jeden dotaz , kdyz hraju multak offline mod ... tak kdyz chci popravovat , tak kdyz pouze stisknu Y tak mu to ze vsema zbranema ukopne hlavu a kdyz podrzim Y tak ho uboxuju :D Kam se podeli ty specialni execue se zbranemi... ?

musíš mít danou zbraní 200 zabití, aby se ti odemkly.

to all: mě zatím ten multák jenom štve. Tam střílím do týpka půl zásobníku a on skočí a oddělá mě na jeden náboj luparou. No fuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj multák je jinej než oproti Gearsech 2. Já do jednoho střílím tou brokou 3 náboje a on mě dá na jeden.

Ale už se mi povedl úplně magorskej triple kill a pár vteřin po tom jsem si dal další kill, všechny tou brokádou (né luparou, akorát nevim jak se to jmenuje :D).

Škoda že tam nejsou nahrávky, to by jste koukali :D

Jinak, z brokádou skuste nezaměřovat, nevím proč ale myslím že to pak dává větší damage, jak jsem dal ten triple kill, tak jsem zaměřil jen jednou.

DeSmond: "SPOILER" ohledně Claye.

Clayton Carmine neumře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj multák je jinej než oproti Gearsech 2. Já do jednoho střílím tou brokou 3 náboje a on mě dá na jeden.

Ale už se mi povedl úplně magorskej triple kill a pár vteřin po tom jsem si dal další kill, všechny tou brokádou (né luparou, akorát nevim jak se to jmenuje :D).

Škoda že tam nejsou nahrávky, to by jste koukali :D

Jinak, z brokádou skuste nezaměřovat, nevím proč ale myslím že to pak dává větší damage, jak jsem dal ten triple kill, tak jsem zaměřil jen jednou.

DeSmond: "SPOILER" ohledně Claye.

Clayton Carmine neumře.

WTF?

Jinak aby jsi mohl dat kampan na insane, tak si musis nejdriv dohrat hardcore, nepletuli se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WTF?

Jinak aby jsi mohl dat kampan na insane, tak si musis nejdriv dohrat hardcore, nepletuli se....

JJ musíš dohrát prvně na nižší obtížnost. A jinak doporučuju zahrát si prvně arkádovou hru na Insane protože tam máte po 20 vteřinách respawn. Ve standartní hře když zabijou jednoho tak jedete znovu protože umíráte hned bez možnosti oživení. DOST INSANE :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na google četl, teda ne na googlu, ale na googlu jsem našel hodně stránek, kde píšou že pro odemknutí Insane, musíš hru dohrát na jakoukoliv obtížnost, takže hraju na střední (casual). A jsem u 3 aktu, level 5.

Od znova to na hardcore nechci hrát, jedině na insane :(

Jinak DeSi, asi největší spoiler téhle gamesy, tak to radši ani nečti (píšu jen kdyby jsi fakt chtěl :))

Clayton Carmine neumře, vidíš to i v poslední cutscéně na konci hry, naopak kdo zemře je bohůžel Dom (Dominic Santiago) a myslím že je to v misi 3-5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ taky jsem ho mel nejradsi....takovej citlivej tvrdak....a v GoW3 vypada s tim plnovousem vazne jako frajer :)

Spoiler:

Doma mi bylo hodně líto ve dvojce, ale byl to ten nejlepší charakter z GOWka. Jinak ta jeho smrt, to byla podle mě nejlepším scéna ze série. Bohužel no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma mi bylo hodně líto ve dvojce, ale byl to ten nejlepší charakter z GOWka. Jinak ta jeho smrt, to byla podle mě nejlepším scéna ze série. Bohužel no :)

Clovek sem napisy zadny spoilery a ty hned napises tohle.....myslim ze to nebylo citelny, dokud to trosku neposral rocky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu