Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak jsem se konecne trosku seznamil s GoW multiplayerem a musim rict ze jsem spokojen....ale par veci mi vadi, predvsim to ze kolikrat opravdu strasne rozhoduje kdo se prvni dostane k silne zbrani....pak, a to asi neni ani vytka, me az prekvapuje jak moc zalezi na soubojich na blizko, takze clovek musi neustale prepinat zbrane coz je vec na ktrou si jeste musim zvyknout...a trosku mam obcas problem se vyznat ve vojacich.....rikam si kolikrat cajk, to je partak a pak to koupim brokarnou :D Jinak je pravda ze se muze spotovat? A oblibene mapy zatim porad hotel a casem provereny gridlock...jinak ted se mi po snure her kdy jsem si pripadal jako diot, povedla uzasna (na ma meritka) hra, kdy jsme na trashballu strasne rychle rozdrtili tym, jelikoz jsem vyrazil k ochozu pro mulchara, kde nikdo nebyl a vsechny jsem je tam porasil, pri druhe hre uz tam byla slusna potycka tak jsem tam hodil smoka, vsechny vystrilel brokarnou a sel si pro mortar a kdyz jsem ho vyplitval tak jsem vsechy kosil lancerem....ve vysledku jsem mel tak pro me velmi potesujci skore 11k, 1Od, 0d, coz je zatim moje nejlepsi hra a vazne jsem si v tu chvili pripadal jak king :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm.......nejlevnější to má asi www.peco.cz Cena cca 900k. Jinak jsem zjistil nějaké bugy v Hordě,a to když migruje hostitel,tak skore někdy zůstane a někdy nikoliv.Zrovna včera byl ve 42 kole v Ranked na medium a hostitel se odpojil,tak to přeplo na jiného,ale skore přes 400kk se vymazalo.No nic chyby jsou všude.Jdu hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Singl - lepší jak Dvojka

Multák - nwm popsat.

Jinak DeSi, ten tripl jsem taky dal na té trashball mapě :D

Co se týče mých neoblíbenějších map tak mám 2. Jedna je ta nejmenší, v obchodáku (jmenuje se hotel) a druhá pak, to dopíšu, nemůžu si vzpomenout. Ale je taková malá-střední a je venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Singl - lepší jak Dvojka

Multák - nwm popsat.

Jinak DeSi, ten tripl jsem taky dal na té trashball mapě :D

Co se týče mých neoblíbenějších map tak mám 2. Jedna je ta nejmenší, v obchodáku (jmenuje se hotel) a druhá pak, to dopíšu, nemůžu si vzpomenout. Ale je taková malá-střední a je venku.

V obchodaku je checkout, pokud vim....v hotelu je prekvapive hotel :)

Jinak vcera se mi take povedla dobra hra na ceckoutu, pac jsme chodili jako peticlene komando a vsechny jsme nemilosrdne dritili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi zalezi na zvolene obtiznotsi, uvadi se ze jde o nejdelsi kampan....ja jsem se dohral na casual treti akt a rekl bych ze to trvalo tak pet hodin, takze to ze sve strany nevidim ani na tech pet hodin (pokud ty posledni dva akty nejsou zazracne dlouhe)....tech vsude uvadenych 10-12 hodin je samozrejme i videi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V obchodaku je checkout, pokud vim....v hotelu je prekvapive hotel :)Jinak vcera se mi take povedla dobra hra na ceckoutu, pac jsme chodili jako peticlene komando a vsechny jsme nemilosrdne dritili :)
Jj je to tak. Tam kde jsem to četl ten název mapy, tak to měli blbě a Hotel jsem hrál poprvé dneska.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me teda z tech prvnich tri aktu prisel nejdelsi ten prvni.....

Jinak ptam se hlavne prtoto, abych zjistil kolik mi tak zbyva, jestli se da rict, ze treba pulka (vim ze na akty je to blbost, jde mi o cas).

Ta kampan je tak zabavna, ze bych nejradsi aby mela prinejmensim 50 takovych aktu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu