Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

já dohráno na normal a přyblyžně 10hodin se všemi videi a to jsem ještě pobíhal a hledal sběratelský předměty, mám jich36 ze 42. A jinak se mi moc líbila mise pod vodou v ponorce, řekl bych že voda a prostředí bylo líp vyvedonou jak v BIOSCHOKU. Pro mě je to prostě bomba hra, a v mulťáku už se konečně začínám hýbat, Daří se mi hry 10zabití/0 úmrtí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verim ze to dlc skonci alternativou k hlavnimu pribehu....ttreba se dockame ctvrteho carmina :D

já dohráno na normal a přyblyžně 10hodin se všemi videi a to jsem ještě pobíhal a hledal sběratelský předměty, mám jich36 ze 42. A jinak se mi moc líbila mise pod vodou v ponorce, řekl bych že voda a prostředí bylo líp vyvedonou jak v BIOSCHOKU. Pro mě je to prostě bomba hra, a v mulťáku už se konečně začínám hýbat, Daří se mi hry 10zabití/0 úmrtí.

Tak to ti zavidim, takova hra se mi podarila jen jednou, ikdyz pravda je, ze jsem zatim odehral par zapasu a uz citim ze ty skilly jdou nahoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nádherná,ale ve 2 dílu ta scéna s Marií byla snad ještě lepší.

No tu jsem si samozrejme taky musel hned pustit....ale tahle na me celkove zapusobila vic, postava mi byla rozhodne blizsi a marcusuv zoufaly pohled "WTF?" plus skvela hudba a pekne pouzite slow motion, proste neprekonatelne :)

8 hodin, jo? Bojim se, ze na tom s casualem budu podobne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovej technickej dotak jak mám limitovku a je tam psí známka (to velký ozubený kolo) tak je na něm kod na otevření v MP postavy Adama Fenixe, a přitom mám ještě na letáku co byl u hry další kod taky na psotavu Adama Fenixe??? jak jste to měli vy???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc to hrajes na casual :P s progresem, umiranim a pul hodinovem zabijeni nakazeneho berserkra ti prijde ta hra lepsi :) me se treba Halo kampan zacla libit po 16 hodinovem progresu na legendary solo.

Jinak ted jsme s klukama na zacatku 5. aktu hardcore obtiznost ve ctyrech lidech arcade mod. Zacali jsem hrat asi tak v 9 rano v nedeli a konec kolem pul 6 s hodinu a pul pauzou na obed a fajceni :)

Zazitky .. proste spravna rezba jak ma byt. Emoci taktez pozehnane, ale co me stale proste bavi je to neuveritelne tempo hry, hlasky postav apod. :) ovsem smrt Marie ve 2 je stale neprekonana :) uvidime s cim na me prijde 5.akt.

Co se MP tyce taktez spokojen, jen mi to docela dlouho hleda hru, kolikrat 2 minuty nez se zacnu pripojovat. Plus trochu vadi kempeni s luparou za rohem, sance na preziti temer nulova.. ALe jak se netrefi je vas :)

btw: co me docela mrzi v solo kampani na hardcore je docela "mirumilovnost" nepratel. Srazi me na kolena a ja jim tam div nezavazuju tkanicky, ale oni me proste nepopravej.. Ve dvojce mi to prislo vic tezsi diky tomuhle, ale uvidime jak to bude vypadat na insane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc to hrajes na casual :P s progresem, umiranim a pul hodinovem zabijeni nakazeneho berserkra ti prijde ta hra lepsi :) me se treba Halo kampan zacla libit po 16 hodinovem progresu na legendary solo.

Jinak ted jsme s klukama na zacatku 5. aktu hardcore obtiznost ve ctyrech lidech arcade mod. Zacali jsem hrat asi tak v 9 rano v nedeli a konec kolem pul 6 s hodinu a pul pauzou na obed a fajceni :)

Zazitky .. proste spravna rezba jak ma byt. Emoci taktez pozehnane, ale co me stale proste bavi je to neuveritelne tempo hry, hlasky postav apod. :) ovsem smrt Marie ve 2 je stale neprekonana :) uvidime s cim na me prijde 5.akt.

Co se MP tyce taktez spokojen, jen mi to docela dlouho hleda hru, kolikrat 2 minuty nez se zacnu pripojovat. Plus trochu vadi kempeni s luparou za rohem, sance na preziti temer nulova.. ALe jak se netrefi je vas :)

btw: co me docela mrzi v solo kampani na hardcore je docela "mirumilovnost" nepratel. Srazi me na kolena a ja jim tam div nezavazuju tkanicky, ale oni me proste nepopravej.. Ve dvojce mi to prislo vic tezsi diky tomuhle, ale uvidime jak to bude vypadat na insane

No ja to chtel hrat s kamosem v coopu na hardcore, ale ted mi doslo ze to nehraju na casual, ale na normal (mam to porad popleteny, hral jsem ted GoW1 a tam jsou jen tri obtiznosti).......kazdopadne mam v planu to hrat i na tezsi obtiznost. Zrovna treba ten HR na legendary byl vazne super, poradna vyzva...Ale ja to mam vetsinou tak, ze si singl odehraju na pohodu a kdyz me opravdu bavi tak si ho dam tessi a o delam malokdy, ale u GoW 3 to mam v planu

2umberto: na tom listku je napsane ze ten kod na adama je na medaily, kot na tom letaku je myslim jen 48h Gold....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja to chtel hrat s kamosem v coopu na hardcore, ale ted mi doslo ze to nehraju na casual, ale na normal (mam to porad popleteny, hral jsem ted GoW1 a tam jsou jen tri obtiznosti).......kazdopadne mam v planu to hrat i na tezsi obtiznost. Zrovna treba ten HR na legendary byl vazne super, poradna vyzva...Ale ja to mam vetsinou tak, ze si singl odehraju na pohodu a kdyz me opravdu bavi tak si ho dam tessi a o delam malokdy, ale u GoW 3 to mam v planu

2umberto: na tom listku je napsane ze ten kod na adama je na medaily, kot na tom letaku je myslim jen 48h Gold....

no ja jsem použil právě ten kod z letáku a postava A.fenixe se mi otevřela. jo a jak tady někdo psal o dlouhým hledání hry , nedávejte si hodnocenou , ale rychlou hru a mě to najde vždycky tak do 10sekund. A to mám nataveno lokaci na Czech Rep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zvlastni, myslim ze na tom listku je napsane, ze ten unikatni kod je na medaily....jestli to funguje i z toho listku tak nechapu proc tim hyzdili tu medaily....
ak já neví, je fakt že u hry co jsem měl u konzole tak tam jsem to zadával z toho letáku tak to jsem poněkud zmatený:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak na konzolistovi info o novych trech mapach ktery se pravdepodobne dockame v chystanem listopadovem dlc...

no ja si ještě musím koupit ten season pass za 2400MSP, jestli to bude tak jako u dvojky, tak se dočkáme mappacků jak nasr..... a bude to stát majlant, uvažuju že počkám nějákou dobu a oni potom vydají DLC , kde budou všechny doposud vydané mappacky a že by přidali i nějákou vymazanou scénu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu ze je Season pass asi casove neomezeny tak si jeste pockam :) Teda pochybuju ze jeho cena pujde dolu, jako treba nedavno u Rockstarpassu u L.A.Noire, ale zatim nemam tu potrebu to kupovat.....jinak tahle politika me trosku stve, kdyzsi vezmu, ze ty mapy jsou uz udelane a jen je nedali do finalni verze hry aby na nich mohli rejzovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel je to pračka na prachy.Jinak jsem ještě zjistil,že pokud třeba zamrzne konzole apod.tak se bohužel dosažené úspěchy ve hře nenačtou do statistik.A jinak v Hordě těch 5 vylepšení bude na dlouho.(zatím mám na MAX první)A to je dobře-potom jdu teprve na Insane hordy.Jinak člověk nemá šanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tu postavu adama fenixe mám, ale ten kod z lístku mi nejde, píšu ho přesně ale nic takového neexistuje :( Neví někdo co s tím mám dělat, na koho se obrátit? Přecijenom o ty skiny nechci přijít, na xlive stojej celkem 3600MSP nemýlím-li se? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu