Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

A jak se ti vede ve svetovem zebricku?
Děkuji za optání,ale to je ještě předčasné.Rekordy začnou padat až budou mít hráči v Hordě všech 5 vylepšení na MAXIMUM.To bude otázka týdnů.

EDITOVAT:zatím nikdo na světě nedal 50 vln v Hordě na Insane.A vlastně ani na Hardcore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za optání,ale to je ještě předčasné.Rekordy začnou padat až budou mít hráči v Hordě všech 5 vylepšení na MAXIMUM.To bude otázka týdnů.

EDITOVAT:zatím nikdo na světě nedal 50 vln v Hordě na Insane.A vlastně ani na Hardcore.

Hmm, to sem na to zvědavej. Držim palce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,ale mě nejde o postavení v žebříčku ,ale o ten pocit když člověk pokoří 50 vln na Insane.Navíc ani zatím nevím jaký je ceremoniál po dosažení 50 vlny.Zatím mám 42 vlnu(na medium) a potom to hostitel musel vypnout jelikož neměl čas.On totiž nečekal,že se dostaneme tak daleko.Ovšem zatím se všichni stejně jen seznamují s mapou a taktikou.

Edit:ono tak 30 hráčů je prakticky na stejné úrovni.tam už jsou minimální rozdilly.škoda jen ,že nikdo z Čechů nemá dostatečnou výkonnost na insane hordy.a to jsem zkoušel hrát s desítkami kluků od nás.nechcete to někdo zkusit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dohráno na normal a přyblyžně 10hodin se všemi videi a to jsem ještě pobíhal a hledal sběratelský předměty, mám jich36 ze 42. A jinak se mi moc líbila mise pod vodou v ponorce, řekl bych že voda a prostředí bylo líp vyvedonou jak v BIOSCHOKU. Pro mě je to prostě bomba hra, a v mulťáku už se konečně začínám hýbat, Daří se mi hry 10zabití/0 úmrtí.
Ta mise v ponorce byla pro mě nejnudnější v kampani :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevim :)

Ted jsem hral poprve hordu a musim rict ze super, dostali jsme se jen do 17 vlny, ale dost za to mohlo i to ze se nam presunul hostitel, zmizely vsechny veci co jsme tam meli a pak jsme jeli jenom ve trech.... Krom toho jsem kolikrat vubec netusil ktera bije, jak je to se zbranema navodama a tak......a co jsou prosim vas tyx posty, respektive na co jsou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posty, jaké posty? Pokud myslíš tu věc za 2k tak to je myslim nastavení místa kde se bude jeden z hráčů spawnovat když zemře.
Nikoliv.Velitelská stanoviště jsou na získání návnad,automatických střílen,kulometných věží,zábran a v poslední řadě na ultimátní zbraň do Hordy a to Stříbrňáka.(a ten je na úroveň 2 opravdu brutálně silný!)Tam kde ho odemknete,tak tam se objeví tyto věci.Jinak ovšem některé věci mohou vidět(použít) jen hráči s dostatečným levelem v Hordě.Takže Vám nezbývá nic jiného než hrát,hrát a zase jen hrát aby jste dosáhli na všechny vylepšení.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem tak četl ten herní čas 11,5 hodiny včetně videí, tak je pravda to co psali, že videa zabírají určité větší procenty ze hry ? Dokázal by někdo alespoň na hrubo odhadnout herní čas bez videí?

Díky

Nerozebírej to tolik, kampan je prostě dlouhá a hodně kvalitní, rozhodně tě nepřestane v půlce bavit. Videa to je takových 45 minut tipoval bych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu