Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

Co a jak k tomu dostanes pristup? Ja ten post postavil, nic u nej nebylo, stejne jako se k nemu nedalo prijit a neco navolit.....

Jak se clovek dostane v horde ke silverbackovi?

Neviděl jsi nic proto,že ještě nemáš dostatečný rank v Hordě.Tzn získat 170000 dolarů(a potom se Ti zobrazí Stříbrňák) a spoustu dalších věcí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Takze pristup k lepsimu vybaveni a tak budu mit az tehdy buduli hrat dostatecne dlouho hordu a videlam dohromady 170000 dolaru? Tedy cim vic hordu hraju, tim lepsi budu mit vybaveni?

Čim víc utrácíš za vybavení, tim ho máš lepší. Taky tam máš různý vylepšení, nejdřív např. hřeby a když za to utratíš dost peněz, tak se ti odemkne ostnatý drát atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze pristup k lepsimu vybaveni a tak budu mit az tehdy buduli hrat dostatecne dlouho hordu a videlam dohromady 170000 dolaru? Tedy cim vic hordu hraju, tim lepsi budu mit vybaveni?
Ano dá se to tak říct.Ovšem taky zde nastupuje taktika.Ono peněz je dost málo a člověk neví za co to utratit dříve .Jinak někteři kámoši už maji Ranky 70 a zbraně na hodně vysokých hodnotách.(6 až 8).Dneska jsem s nima hrál Hordu a opravdu je na co se těšit.Viděl jsem samostřílny na Level 8 a to je kanón. O Střibrňákovi ani nemluvě.Takže hrát denně a budeš zabiják!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano dá se to tak říct.Ovšem taky zde nastupuje taktika.Ono peněz je dost málo a člověk neví za co to utratit dříve .Jinak někteři kámoši už maji Ranky 70 a zbraně na hodně vysokých hodnotách.(6 až 8).Dneska jsem s nima hrál Hordu a opravdu je na co se těšit.Viděl jsem samostřílny na Level 8 a to je kanón. O Střibrňákovi ani nemluvě.Takže hrát denně a budeš zabiják!

Zrovna teď sem si Stříbrňáka odemkl :) Už se těšim, až si na něj našetřim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile si ho někdo koupí,tak ho má dokud mu ho Locusti nezničí nebo mu do něj nevleze jiný hráč.Po zničení se zase objeví na stejném místě v dané mapě.Jinak tuším ,že v jedné jediné mapě jsou dokonce 2 Stříbrňaci.Ale nevzpomenu si v které.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jako ranky 70, jako na MP? Nebo to má horda jak jsem tu četl zvláštní lvly či jak?

Jinak pokud v MP tak to závidim, já už se těšim na lvl 75 na Anthony Carmine postavu a taky na 34 na Benjamin Carmine postavu. :D

Edit: DeSmonde, když už jsem u těch Carminu pár stran před si psal že se možná dočkáme čtvrtého carmina, napřed bych dodal, že v žádnym případě - mrtvých carminu už bylo dost! (Anthony, Benjamin). K tomu je Dom a všichni Carmajni moje nejoblíbenější postavy GoWka.

Navíc, podle wikipedie a ostatních webů byli carmini jen 3 a z nich byl jakože věkově nejstarší Clayton. (jen taková zajímavá informace)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,ale ten Insane bude lepší jen ve dvou lidech,protože méně lidí dělá méně chyb.Navíc je to bez oživení.

pokud jedeš arcade tak je možnost oživení po 30 sekundách, ale pokud zemře ve jstejnou chvíli i spoluhráč tak jedete od posledního checkpointu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu