Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

Heh, tak jako super, rád tam marcuse uvidím, ale radši bych tam jak jsem již psal... Uvítal někoho z nějaké jiné bojovky či nějakého jakože "mlátičkového RPG" než z GoW.

Škoda že néé carmine :D

Jinak freeze, jsem tu. Napiš mi na xko, skusím sehnat dva další.

Edit: Kdo chce dát coop ve 4rech na insane, at mi hned napíše, chtěly by jsme už dneska začít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak jsem to dnes konecne dohral a kampan je paradni, pro me urcite nejlpesi a nejhezci GoW kampan..... a ty posledni dva akty zabrali skutecne tolik co ty prvni tri, takze jsem se na tech deset hodin dostal.....jinak posledn boss, myrrah, je fakt super a i na normal to byla docela vizva, ne takovy hardcore jak v jednicce ale prijemna vyzva.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Myrrah byla primitivní na normal prosimtě, kde to žiješ? :D Ale to je jedno.

Mi už z freezem a dalšíma hrajem coop na insane, jsme u 1-4 a je to celkem drsný no, fakt si nedokážu představit jaká je při Insane horda...

Mimochodem, zítra budem pokračovat až později tak jestli by někdo chtěl dát tak okolo 14:00 hordu, na easy kvůli vylepšení a ajchu za 50 vlnu tak pište, máme jedno volný místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč vůbec hrajete ten co-op ve čtyřech na insane? vždyť takovej achievement tam není! Jediná výhoda je v tom, že získáte víc achievů zároveň, ale jinak se mi zdá mnohem jednodušší dát co-op ve čtyřech na easy nebo normal a pak na insane si to dohrát sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LusoGamer :

Ed Boon a tým produkce Mortal Kombat se snaží najít charaktery výhradně pro xbox 360 verzi své nejnovější hry, aby reagovaly na možnost použití Kratos v PS3 verzi hry.

Nedávno, při setkání s fanoušky v sociální síti, Boon řekl, že chce vidět Marcus Fenix ​​v Mortal Kombat.

Takže je možné že si v další MK zahrajeme za Marcus Fenix.Ale expanze postav už byla dokončena.Tak se snad dočkáme nějakého ohlášeni :)

PS : Amatersky jsem to překladal z portuglaštiny :DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dneska jsem hrál jen závěrečného Bosse na Insane a je to hooodně velká výzva!! A jinak první tým na světě dal 50 kol v Hordě na Insane v mapě Suchý Dok---skóre 1038000.Ovšem další mapy jsou pekelně obtížné.

Já jsem nedávno hrál ve čtyřech na insane a mě to přišlo jako pekelná nuda. Sice jsme tam 3x všichni umřeli, ale to bylo většinou díky těm létajicím Shrinkerům nebo jak se ty blbosti jmenují. Toho čeho jsem se nejvíc obával jsou náboje, které já jsem tam na normal neměl a na insane se mi tam pořád objevovali krabice s nimi, takže střílení bylo jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohleto recyklovani starych map nemam fakt rad. Kdyz si je budu chtit v GoW1 ci 2 zahat, zahraju si je (jo jasne horda je trochu jina a bude to v lepsi grafice), ale me to prijde jako ultimatni zdimani penez, radej at vyhrotej mapy novy, kdyz za to clovek dava prachy....

Jinak k grafice jeste musim rict, ze byla opravdu nadherna a clovek sa az divi co dokazali z UI jeste vycarovat, rekl bych ze to je jedna z nejhezcich her na xbox vubec (jo jasne po technicky strance to treba nema Na Crysis 2, ale celkovym dojmem urcite). A jak uz rikal umberto scena s ponorkou je ndaherna, od koralu po ryb vse dava na frak bioshocku :)

Jo a mohl by mi nekdo rict, proc chce na konci znicit ten pristroj myrrah, nejak mi to pri feleni nad pivka s kamosem a hrocenim uniklo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to kazdy bere jinak, me fakt stve vyhazovat penize za neco, co si muzu zahrat jinde, vyvojari jsou proste lini a hamizni, zrovna u Gearsu tohle jeste jde (treba takovej gridlock kterej byl uz v jednicce a dvojce je super), ale zrovna priklad MW, to je nejvetsi zdimarna, kdyz das 1200 MPS z dlcko s trema mapama a z toho je alespon jedna zrecyklovana ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, hrál jsem přes Live. Tak to jsem rád, že to je připojením. Jinak ještě menší dotaz. Když hraju arkádu, připojí mě to k aktivní hře a hraju třeba něco co jsem uz hrál. Jde to hrát nějak od začátku, abych to prošel celé? Nebo musím jen hrát mimo Live? Snad jsem to vysvětlil, sám se v tom trošku topím:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu