Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

JJ, co je originalniho na obrovskym zlatym kureti chrlici ohen....respektive kam se to hrabe na tancici vojaky :D

Nech si ten sarkasmus pro sebe, každej má svůj názor a mě to prostě přijde nudné, natož aby to mělo na Crysis 2 easter egg. Já ti taky tvůj názor neberu, tak pomlč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech si ten sarkasmus pro sebe, každej má svůj názor a mě to prostě přijde nudné, natož aby to mělo na Crysis 2 easter egg. Já ti taky tvůj názor neberu, tak pomlč...

Tvuj nazor ze ti to neprijde dobry si klidne nech, ale netvr mi ze tohle neni originalni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by byla brutální zbraň, jakej máš gametag: zapařil bych s tebou hordu.
roman2277 nebo romanek2277 anebo romanenenek2277.To je náš elitní tým.Jinak dneska jsem dokončil polovinu mutátorů a například to bouchnutím je teda věc na jednu ránu složí všechno včetně Bersekrera.Jinak snad zítra se dostanu k Hordě nebo určitě budu hrát celý den v úterý od 8 do 20 a potom celou středu od 8 do 17.Zatím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 % dolu je za kazdy mutator nebo proste za pouziti mutatoru? Ikdyz kill na jednu ranu, to asi za 25% dolu stoji :)
Bohužel za každý.Takže za všechny 3 ztratíš 75% expů.Je to vyloženě jen na pobavení nebo na Insane Hordy apod.Ale za tu srandu to stojí.Jinak to má bohužel taky vliv na celkové skóre a to ,že se Ti počítá při použití všech tři mutátorů jen 25% bodů,takže rekordy se s tím nedají dělat.To má Epic dobře ošetřené.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu