Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

To je přesně ten Ajch co udělal ten hráč( s 1000G) glitchem co tam měl Epic.Musíš hrát 5 událostí v Gearsu.(tj. kalendář události co máš napsaný v menu hry)

edit:jinak 1000G už má více hráčů.(vím o 4)

Ti co mají 1000G, museli upravit save v komplu, protože podle jednoduchý matematiky to není možný normální cestou udělal, tohle je podle mě na ban.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ti co mají 1000G, museli upravit save v komplu, protože podle jednoduchý matematiky to není možný normální cestou udělal, tohle je podle mě na ban.
Taky si to myslím,jenže BAN nedostanou.Protože EPIC se o to nezajímá.Už ve 2 dílu bylo spousta cheatařů a nic s tím neudělali.A když se jim někdo ozval na jejich fóru,tak ještě dostal BAN.( např. bývalá světová jednička v Hordě IB O IR ID O)Jak to tak vypadá,tak to zde dopadne stejně.Zatím sice nikdo nehacknul třeba žebříčky v Hordě 2.0,ale to bude jen otázka času.EPIC zajímají jen peníze hráčů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si to myslím,jenže BAN nedostanou.Protože EPIC se o to nezajímá.Už ve 2 dílu bylo spousta cheatařů a nic s tím neudělali.A když se jim někdo ozval na jejich fóru,tak ještě dostal BAN.( např. bývalá světová jednička v Hordě IB O IR ID O)Jak to tak vypadá,tak to zde dopadne stejně.Zatím sice nikdo nehacknul třeba žebříčky v Hordě 2.0,ale to bude jen otázka času.EPIC zajímají jen peníze hráčů.
To máš asi pravdu, ale je to k naštvání. Ani ne tak proto že to bude mít někdo dřív než já, ale prostě potom to strácí veškerý smysl:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přesně ten Ajch co udělal ten hráč( s 1000G) glitchem co tam měl Epic.Musíš hrát 5 událostí v Gearsu.(tj. kalendář události co máš napsaný v menu hry)

edit:jinak 1000G už má více hráčů.(vím o 4)

Ten War Supporter se dal ziskat diky chybe Epicu, ale jen den pred vydanim. Byla chyba ve hre a za kazdy private match to pripocetlo 1. Mrzi me, ze jsem to nenahral. :(

Co se tyce Seriously, tak to je blbost, aby nekdo mel. 18k matchu po 5 minutach = 62,5 dne. A to 5 minut na zapas je pouze muj odhad. Plus kampan, horda a beast. Ted to opravdu jeste mit nemohou, jsou to pouze zasr*ni cheateri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli někdo hackne žebříčky Hordy,tak se jim na to vykašlu.Ta hra by pro mě ztratila smysl.Hlavně že se Banuje za upravenou konzoli,ale za upravené ajchy už nikoliv.Jsou už k smíchu.Slušní hráči to vždy odnesou.Potom ať se nikdo nediví,že je tolik pirátů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute skileři :D možná tu již padla otázka, zda je možné bezpečně hrat GoW3 na Xku s nynějším CFW LT+1.92???? LT+2.0 již je , nikoli pro Slim ale Fhat! Tak co tedy...jsem četl nějaký info ohledně ochrany (XGD3 / navíc ani samotnej ABGX není schopný upravit staženou hru ISO) tak nevím :) Nebo prostě čekat na LT+2,0 nebo hrat na 1.92 ale ne ONLINE :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute skileři :D možná tu již padla otázka, zda je možné bezpečně hrat GoW3 na Xku s nynějším CFW LT+1.92???? LT+2.0 již je , nikoli pro Slim ale Fhat! Tak co tedy...jsem četl nějaký info ohledně ochrany (XGD3 / navíc ani samotnej ABGX není schopný upravit staženou hru ISO) tak nevím :) Nebo prostě čekat na LT+2,0 nebo hrat na 1.92 ale ne ONLINE :D
zbav se sracek prestan přemešlet a zahlcovat se takovejma ♥♥♥♥vinama jeko je nejaká nová ochrana kup origo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to teda v žádnym případě desmonde, a ani mi nenaznačuj že jí používáš i ty, jinak si o tobě celkově asi změnim názor.

Lupara je totální trapárna, když to umíš a nejsi lama tak dáš každýho na jednu ránu i gnasherem, jako já. Lupara je dobrá leda pro začátečníky, aby se to naučily, protože k tomu nepotřebuješ žádnej trénink, jakože zaměřovací skill (což z gnasherem jo).

Proto nesnesu ubožáky který používají luparu ikdyž mají level 50 a tak, to prostě nechápu.

K tomu dodám tohle video :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si skiller, nebo prostě už skušenej hráč, což je většina hráčů lvl 50 a víc tak se luparou trefíš úplně vždy, pač víš jak na to a nikdo proti tobě nemá šanci, takže jo je to totální trapárna a lamárna. Ale u nováčků se to samozřejmě dá pochopit, každý musí nějak začít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu