Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

Pokud si skiller, nebo prostě už skušenej hráč, což je většina hráčů lvl 50 a víc tak se luparou trefíš úplně vždy, pač víš jak na to a nikdo proti tobě nemá šanci, takže jo je to totální trapárna a lamárna. Ale u nováčků se to samozřejmě dá pochopit, každý musí nějak začít :)

Nevim prijde mi ze si odporujes, rikas ze se trefi kazdy a ted tvrdis ze skilleri se trefi taky z prvni...... me to proste neprijde jako lamarnas kdyz nehrajes proti lamkam, kteri gearsy umi, hybou se a uskakuji tak nikdy neni jednoduche se dobre trefit.......a kdyz mines nez si prebijes tak mas smrt temer jistou, GoW mi prijde hodne vyvazeny a tohle mi nikdy nedelalo problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Rozhodně to vyvážený není, já už se naučil celkem uskakovat a každá ranka gnasherem mě jen míjí, ale jakmile skusim uskočit tak lupara mě vždy sejme. Prostě je to trapárna, hrozně velký damage dává, a jakmile seš blízko, tak se trefíš vždy, prostě jen pro nováčky, pokud to má někdo "zkušenější" jak jsem již psal, tak je to prostě lama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm...sice hraji jen Hordu,ale myslím že je každého věc co má za zbraně.A říkat o někom,že je s Luparou lama je spíše frustrace z počtu smrtí v zápasu.Jinak si stejně myslím,že mimo Hordy je tento mulťák jen zábava pro náctileté.Lítat po mapě 5 na 5---- stupidní zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty prostě na vše máš takové odpovědi co DeSi? S tebou nemá cenu se bavit, vsadím se že by si mi tu dokázal nakecávat i to že v CoDku není granátomet lamskej a dá se proti němu jít z pistolkou, viď?... Achjo. A ty placku? Co je podle tebe na MP stupidní. Co je stupidní na tom bojovat proti sobě 5v5? Totální nesmysl, proč neříkáš že je horda stupidní, když to je 5vs673 hm? Není náhodou celé GoW nebo multiplayery her stupidní?!?! Tohle mě fakt vytáčí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam level tuším něco kolem 77 a chodím jak z Gnasherem tak i s upilovanou,vetšinou záleží na mapě a nebo na tom co používá nepřítel ale rozhodně si nemyslím že je upilovaná lamerská zbraň... vím že si to spousta hráčů myslí a nadává na to stylem : uz zas nejakej ♥♥♥♥♥ na me de s tou posranou luparou ja se na to mužu vysrat když chodim z gnasherem .... a podobne ale to potom v tom případě není žadný skiller protože kdyby byl tak by ta ´´lama s luparou´´ ležela opodál na podlaze... jen raguji na to co v posledních několik příspěvkách psal rockyzz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty prostě na vše máš takové odpovědi co DeSi? S tebou nemá cenu se bavit, vsadím se že by si mi tu dokázal nakecávat i to že v CoDku není granátomet lamskej a dá se proti němu jít z pistolkou, viď?... Achjo. A ty placku? Co je podle tebe na MP stupidní. Co je stupidní na tom bojovat proti sobě 5v5? Totální nesmysl, proč neříkáš že je horda stupidní, když to je 5vs673 hm? Není náhodou celé GoW nebo multiplayery her stupidní?!?! Tohle mě fakt vytáčí...
Je vidět,že patříš k těm náctiletým.Pochopíš to až dospěješ.Mimochodem nejlepší hráči v Hordě na světě jsou starší 30 let.Proč asi?

EDITOVAT :v Hordě se totiž musí dost přemýšlet a taktizovat a to mladší populaci vadí.hrr...na ně bez přemýšlení to je móda mladšich hráčů ,proto taky Hordu nikdy nebudou hrát na vrcholné úrovni!Dobré ráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam level tuším něco kolem 77 a chodím jak z Gnasherem tak i s upilovanou,vetšinou záleží na mapě a nebo na tom co používá nepřítel ale rozhodně si nemyslím že je upilovaná lamerská zbraň... vím že si to spousta hráčů myslí a nadává na to stylem : uz zas nejakej ♥♥♥♥♥ na me de s tou posranou luparou ja se na to mužu vysrat když chodim z gnasherem .... a podobne ale to potom v tom případě není žadný skiller protože kdyby byl tak by ta ´´lama s luparou´´ ležela opodál na podlaze... jen raguji na to co v posledních několik příspěvkách psal rockyzz
Tak s tímto se plně ztotožňuji.Opravdu dobrý hráč musí umět se všemi zbraněmi.Jinak to jsou jen výmluvy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náctiletý? Ano jsem náctiletý, ale že by jen náctiletý hrály multiplayery 5v5. Tak takovou pi*ovinu jsem ještě fakt neslyšel. A že se tam nemusí přemejšlet? No jasně že musí ty pako, nemůžeš tam vběhnout mezi všechny nepřátele přece, taky musíš taktizovat...

A s tou luparou vám to rozmlouvat fakt nebudu, jsem si na 100% jist že je to největší ubožárna a lamárna prostě, vždy když jdu proti lupaře duel tak mě sejme nebo se sejmem navzájem, kdyby lidi chodily jen z gnasherem, tak by to bylo mnohem lepší, to si myslím že by jste mohli uznat i vy. Nechápu jak to tu takhle můžete rozmlouvat že to není lamská zbran když všichni vědí že to tak je, a kdyby jste si to skusily vážně porovnat z gnasherem, tak to uznáte taky. To je jak z P90 v CoD4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě v zásadě lupara nevadí a taky s ní hodně hraju, ale pro mě by byl MP ideální pouze s lancerem , gnasherem a granáty, prostě souboje tělo na tělo. Žádný další zbraně bych tam prostě nedával. Ale i tak je MP v GOW3 nejpovedenější ze všech dílů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náctiletý? Ano jsem náctiletý, ale že by jen náctiletý hrály multiplayery 5v5. Tak takovou pi*ovinu jsem ještě fakt neslyšel. A že se tam nemusí přemejšlet? No jasně že musí ty pako, nemůžeš tam vběhnout mezi všechny nepřátele přece, taky musíš taktizovat...

A s tou luparou vám to rozmlouvat fakt nebudu, jsem si na 100% jist že je to největší ubožárna a lamárna prostě, vždy když jdu proti lupaře duel tak mě sejme nebo se sejmem navzájem, kdyby lidi chodily jen z gnasherem, tak by to bylo mnohem lepší, to si myslím že by jste mohli uznat i vy. Nechápu jak to tu takhle můžete rozmlouvat že to není lamská zbran když všichni vědí že to tak je, a kdyby jste si to skusily vážně porovnat z gnasherem, tak to uznáte taky. To je jak z P90 v CoD4...

cod 4 srovnáváš s gow 3 ? cod 4 je taká trapná arkadovka a gow 3 je zase nejlepší díl z trilogie gearsu a podle me jedna z nejlepsich her vubec a jinak pokud ti to vazne tak vadí tak hraj gow 2 nebo j´1 tam lupara neni :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty prostě na vše máš takové odpovědi co DeSi? S tebou nemá cenu se bavit, vsadím se že by si mi tu dokázal nakecávat i to že v CoDku není granátomet lamskej a dá se proti němu jít z pistolkou, viď?... Achjo. A ty placku? Co je podle tebe na MP stupidní. Co je stupidní na tom bojovat proti sobě 5v5? Totální nesmysl, proč neříkáš že je horda stupidní, když to je 5vs673 hm? Není náhodou celé GoW nebo multiplayery her stupidní?!?! Tohle mě fakt vytáčí...

Ja na to mam jen svuj nazor a stejne jako tobe vadi tayhle lamy, tak me vadi lidi, co tohle lamerstvi resej. Ta hra je pro vsechny stejna, tu zbran si muze vzit kazdy a porad to chce mit nejaky skill.....Bud s ni hraj taky a nebo bud takovej skiller, ze ti vadit nebude......MP GoW je dost vyvaznej a me nikdy tahle brokovnice porblem nedelala a jak tady ted koukam ani jinym hracum nedela.......protoze o takovem lamen bys pak mohl mluvit v kazde hre, protoze se vzdycky najde nejaka super silna zbran.......proste se s tim smir a nenazyvej to lamerstvim, protoze to predpokladam pochazi z tve frustrac kvuli neschopnosti se takove zbrani ubranit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Does getting turned into a collection of giblets by the Sawed-Off boil your blood? Do you wish that it just had a little less range on it? Well, your wish is Epic's command, as the gib range of the Sawed-Off shotgun has been reduced in response to player feedback, meaning that it doesn't gib farther than the Gnasher any longer. If you want to bag those kills with the Sawed-Off shotgun, you'll have to get really up close and personal then, although we figured that was pretty much the case anyway. Epic has also posted a video examining some of the weapon stats from Gears of War 3's multiplayer matches, and apparently, we're not converting Gnasher shots into kills. We should have way more Gnasher kills then Lancer kills according to the man with the stats, Senior Gameplay Programmer, Pete Knepley. Check out the video for an explanation of some of the latest Gears of War 3 statistics, then think about upping your game with the Gnasher.

Hah! Tak aspon že něco.

Edit: aha, desmond to už postnul...

cod 4 srovnáváš s gow 3 ? cod 4 je taká trapná arkadovka a gow 3 je zase nejlepší díl z trilogie gearsu a podle me jedna z nejlepsich her vubec a jinak pokud ti to vazne tak vadí tak hraj gow 2 nebo j´1 tam lupara neni icon_biggrin.gif

CoD4 je trapná arkáda? Tak přemejšej radši, gow snad není taky "arkáda" když tam má každej tunu životů (a mnohem víc nereálnejch věcí). (tím samozřejmě něříkám že je to špatné, ale rozhodně to není nic "reálného".

Jinak pro ty co nelameřej z luparou a chtěj se vyhnout smrti luparou:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hah! Tak aspon že něco.

Edit: aha, desmond to už postnul...

CoD4 je trapná arkáda? Tak přemejšej radši, gow snad není taky "arkáda" když tam má každej tunu životů (a mnohem víc nereálnejch věcí). (tím samozřejmě něříkám že je to špatné, ale rozhodně to není nic "reálného".

Jinak pro ty co nelameřej z luparou a chtěj se vyhnout smrti luparou:

to video co jsi sem dal na něj odkaz, tak není nic novýho pod slunce, to už fungovalo i v betě. Jinak tady zase lamaří borci s retrolancerem:-)

P.S. snížení účinosti LUPARY schvaluji!!!:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyborny tah s tim snizenim ucinnosti, protoze v souboji jsou ty zbrane naprosto nevyrovnane. S tou luparou je velmi tezke minout. :)

Taky me ta lupara dost stve, hlavne protoze 3/4 mych smrti je lupara.

Ja bych to tak nehrotil, top hraci a ti nejvetsi skilleri budou vzdy hrat s Gnasherem. Lupara je Gnasher pro zacatecniky. Sice kdyz vidim 85. lvl s Luparou, tak si vzdy poklepu na celo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyborny tah s tim snizenim ucinnosti, protoze v souboji jsou ty zbrane naprosto nevyrovnane. S tou luparou je velmi tezke minout. :)

Taky me ta lupara dost stve, hlavne protoze 3/4 mych smrti je lupara.

Ja bych to tak nehrotil, top hraci a ti nejvetsi skilleri budou vzdy hrat s Gnasherem. Lupara je Gnasher pro zacatecniky. Sice kdyz vidim 85. lvl s Luparou, tak si vzdy poklepu na celo :)

Gues what... THUMBS UP! Přesně tak bych to popsal já ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náctiletý? Ano jsem náctiletý, ale že by jen náctiletý hrály multiplayery 5v5. Tak takovou pi*ovinu jsem ještě fakt neslyšel. A že se tam nemusí přemejšlet? No jasně že musí ty pako, nemůžeš tam vběhnout mezi všechny nepřátele přece, taky musíš taktizovat...

A s tou luparou vám to rozmlouvat fakt nebudu, jsem si na 100% jist že je to největší ubožárna a lamárna prostě, vždy když jdu proti lupaře duel tak mě sejme nebo se sejmem navzájem, kdyby lidi chodily jen z gnasherem, tak by to bylo mnohem lepší, to si myslím že by jste mohli uznat i vy. Nechápu jak to tu takhle můžete rozmlouvat že to není lamská zbran když všichni vědí že to tak je, a kdyby jste si to skusily vážně porovnat z gnasherem, tak to uznáte taky. To je jak z P90 v CoD4...

Na to pako opatrně.Husy jsme spolu nepásli.Jinak urážka dlouholetého člena tohoto fóra se trestá.Dej si pozor.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu videu(neni to proti tobe, ale autorovi, nevedel jsem, jak to jinak napsat.): Chlubit se tim, ze pribehnes nekomu do zad a zastrelis ho, mi prijde docela smutne. :( Sice triple kill, ale ani jeden z nich po nem nesel. Navic pokud by ten borec trefil jen ty predni dva, tak se sebere a stejne rychle jak pribehl, tak zacne taky utikat. :( Navic gnasherem by sli zabit taky v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu