Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

To urcite ne, i kdyz kdo by se normalne takhle nastavil na triple kill, kdyby neprisel zezadu.

Me nevadi lupara, ale spis, jak ti lidi s ni hraji, pribehnout, vystreli a utecou. Nebo kdyz nekdo stoji celou hru za sloupem s luparou (i kdyz to jde i s gnasherem). :) Ale hlavne z meho pohledu prichazi o to nejlepsi a to jsou souboje Gnashrem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ty si myslis o kazdym, kdo nesdili tvy nazory ze je to ♥♥♥♥♥, takze asi tak......

Jinak pro takovy veci je sawed off k nezaplaceni

Tak to není, ale kdyby jsi hrál z gnasherem a byl by jsi s ním dobrej a zabíjela by tě každá lamka luparou, tak asi změníš názor protože jestliže nováček lvl 5 je vyrovnanej z někým kdo má lvl 60 a má gnashera tak to je trochu o ničem ne?

A tohle video to dosvědčuje, navíc kdybych šel ze zadu tak si je dám všechny i gnasherem (sice né na jednu ránu všechny ale i tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horda je úžasná, peckovej mod z kterýho vyšel i úžasnej zombie mod v CoD a tak podobně a tak dále. Ale říct o multiplayeru že je to shit, tak to nechápu. Jakoby horda taky neměla svoje chyby a byla úžasná, já taky hraju hlavně MP v GoW - fakt mě baví (až na luparáky) ale taky proti Hordě neříkám nesmysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horda je úžasná, peckovej mod z kterýho vyšel i úžasnej zombie mod v CoD a tak podobně a tak dále. Ale říct o multiplayeru že je to shit, tak to nechápu. Jakoby horda taky neměla svoje chyby a byla úžasná, já taky hraju hlavně MP v GoW - fakt mě baví (až na luparáky) ale taky proti Hordě neříkám nesmysli.

Zombie mod pro CoD asi tezko vychazi z hordy, kdyz CoD WaW a GoW 2 vysli temer soucasne.....tyhle ty "hordacke" mody vydrz co muzes, jsou podle me docela stare.....Kazdopadne v GoW 3 se mi na trojce libi ty "takticke"prvky....

A s umbertem souhlasim....GoW 3 je akcni klenot vypilovany k dokonalosti, lidem co si stezuji na to ze je GoW porad stejny, vzkazu jen, proc menit to co funguje, radsi to pilovat a pak to dopadne jak to dopadlo u GoW 3 ;) (Navic ta hra - kampan je dost jina od zbylych dvou GoWu....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu