Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

tak sem to prave dohral a MS me pekne nasralo stim zaverem ze normalne ho davaly jako u kazku to snad jeste neudelal nikdo !!

jo a dohrano od 11:00 do ted 19:30

No dohrát to jen jednou je jen ochutnávka.Ještě Ti zbývá mód Arcade a spousta dalších věcí.Jestli budeš chtít dosáhnout na většinu Ajchů(mimo šíleného seriously 3.0),tak si připrav 50 dalších hodin času.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem si asi po tydenní pauze zase zahrál GoW3 a hned druhou hru to byl hroznej fail KD 3/7 a nakonec, poslední tři killy ve hře vůbec jsem dal já a triple kill takže 6/7, to sice není nic ani dobrého, ale kdyby jste viděli jak jsem je tam rozpůloval tim gnasherem... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1200MSP je hodně? Tak dobrý no.......

Jinak placeku, edit ti nic neříká že musíš v intervalu 30 minut napsat za sebou 3 zprávy?

Hm... A Ty se laskavě nauč psát mé jméno ve správném tvaru.A jinak už do tohoto tématu nenapíši ani slovo.Sbohem náctiletí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v 8., samozřejmě jsme to dávno probíraly, ale někdy se hold spletu, jinak placku, co ti prosimtě je?! Ses urazil? :lol:. Jinak DeSi, cutscény tam normálně jsou.

Ale evidentně ostatní věci ne - probíralY :cheesygrin: Buď to a nebo seš v dívčí škole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha jsme na hodině Českého jazyka, nebo co? Test nepíšu, tak nebude dbát na každý ♥♥♥♥ slovo... Furt lepší než půlka lidí na tady na CF co píše bez háčku a čárek, tak už přestaňte šťourat!

český jazyk je malé č

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice ano, pokud by to nebyl název, ale tohle je název předmētu a navíc - na koho si tu dop*dele hraješ? Přestaň už ze sebe dēlat všeználka, a ty se DeSi vzpamatuj, takovej snad nejsi...

Všechno bereš moc vážně rocky

Jinak, už mám doma Gears 3 (výhra v soutěži), X360 plánuju až po Vánocích. Předpokládám že by bylo dobré sehnat si předchozí dva díly, než zahraju trojku, co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno bereš moc vážně rocky

Jinak, už mám doma Gears 3 (výhra v soutěži), X360 plánuju až po Vánocích. Předpokládám že by bylo dobré sehnat si předchozí dva díly, než zahraju trojku, co myslíte?

Souhlasim, uz jsem to sam nekolikrat psal, rocky bere vsechno strasne vazne a asi mu pripada, ze mu tady vsichni na foru ublizujem a zamerne si z nej delame srandu, snad z toho vyrost.....

Btw. nevim sice myslis tim "takovej snad nejsi", ale tezko vis jaky jsem ;)

Jinak urcite porid prvni dva dily a uzijsi GoW maratonu, kdyz uz, tak uz......ja teprve pred trojkou konecne dohral jednicku a ted davame s kamosem patecni odpoledni dychanky stravene nad coopem GoWu a je to vazne k nezaplaceni....a po trech patcich jsem na zacatku druheho aktu GoW3, takze nam to i dost vadrzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu