Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

Vtipálku.Laskavě si přečti ten dlouhý seznam tímto postižených lidí na fóru Epicgames a teprve potom zde někoho slovně napadej!A touto kapkou mě tento puberťák totálně otrávil,takže zde končím definitivně.Jdu moderovat prospěšnější diskuzní fóra než je toto.Sbohem.

editovat:a přeji Ti aby ta Tvoje 100vka spadla na jedničku,aby jsi to konečně pochopil puberťáku drzej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

placek, ačkoliv mi za tohle hrozý ban od tady romíka, tak si dovolím říct že si fakt vypatlanej, ty si myslí že jsi tu nějakej pan king? Někdo ti tu řekne maličkou "nadávku" (pokud se to dá brát jako nadávka) a ty se urážíš, že tohle prostě není možný a říkáš že jdeš pryč, jako by jsi tu byl něco víc. Vzpamatuj se!

A klidně si di jinam, my tu o tebe nestojíme, CYA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat, hraju akrádu po síti a kdykoliv se připojím např. k Aktu II, tak mě to vždy hodí už třeba do třetí kapitoly a jedu to třeba zase znovu. Jak se mi podaří se dostat do první kapitoly a celý AKT II projet od začátku až po konec. U všech aktů mám na obrázku označení, že hra byla asi dohrána na režim střední, ale tady mi to chybí.post-5321-14687158467795_thumb.jpgchybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat, hraju akrádu po síti a kdykoliv se připojím např. k Aktu II, tak mě to vždy hodí už třeba do třetí kapitoly a jedu to třeba zase znovu. Jak se mi podaří se dostat do první kapitoly a celý AKT II projet od začátku až po konec. U všech aktů mám na obrázku označení, že hra byla asi dohrána na režim střední, ale tady mi to chybí.[ATTACH=CONFIG]14895[/ATTACH]chybí.
pokud se připojuješ k veřejné akrádě, tak tady ta možnost výběru kapitoly v aktu není, musíš mít štěstí, nebo založit svou veřejnou hru aby se k tobě mohli připojit a tam už si vybýráš i kapitolu v daném aktu. Jinak obtížnost v aktu poznáš podle znaku, který je zobrazený na dané kapitole a v pravém dolním rohu se ti zobrazují ikony hráčů, podle toho v kolika lidech jsi tu kapitolu hrál.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem založit hru, ale prý nemám dostatečný NAT. Netuším, co to je. Pokud budu offline, tak jednotlivé kapitoly mohu dohrát? Díky
Když budeš ofline tak hrát samozřejmě můžeš. A co se týče NAT to je u rooteru, asi ho nemáš otevřený a tudíš se k tobě nemůžou lidi připojit, chce to jinou IP adresu. Když jsi v menu mulťáku tak ti navrchu tabuly vyskakuje jsetli máš NATku otevřenou nebo ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdáárek,hodlám geary koupit a chci se zeptat...už tam nejsou takový problémy s multiplayerem jako ve dvojkách kdy ti třeba vypadlo připojení?
žádné výpadky servrů se nedějí,lagy a podobně jsem v multiplayeru gears 3 neoběvil jen jednou se mi stalo že probíhala migrace serveru tzn. že uprostred hry se spustil všem loading a až doběhl pokračovalo se dál ale vzhledem k tomu že mám dokončeno cca 1500 matchů to byl jen ojedinelý případ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu