Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mám takovej problém dohrál sem jak arkádu tak hordu na insane ale ve válečným deníku mi to ukazuje jen zlatou medaili může to být tím že sem vynechal hardcore úroveň na kterou sem to nehrál?
ne tím to nemůže být, mrkni do výběru kapitol a tam máš zobrazení na jakou obtížnost jsi to dohrál jedotlivou kapitolu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechny mám na insane, je mi to divný když sem to dohrál tak se mi objevila onyxová medaile u cesta povinnosti ale u válečný štváč naskočila jen zlatá a teď se mi to samí stalo u hordy
tak to je fakt divný, to slyším poprvé že má někdo takovej problém...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkat, to jako máš všechny mise v kampan na insane hotový, máš ajch a medaily ne? Jestli je to tak tak napiš na epic forum nebo jim jakože na nějaké tel. číslo nebo jak to tam vedou, dělat to odznova je ku*va kus práce a dělat to znova, to je hrůza...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Všichni, vč. mě jsou zaneprázdnění DLCkem do BF3, ala Back to Karkand!

Koukam ze posledni dobou rad mluvis za vsechny :D Ja mam teda jinej duvod proc nehraju :) A rozhodne bych dal prednost dohrani RAAMs shadow pred B2K :) Ovsem neni cas a ani bodiky, za kolik je samostatny RS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlc raam shadow dokončeno včetně všech achievmentů :)

dojemy

přiběh: se mi moc líbil možná i víc než původní gears of war 3 příbeh.

herní doba: všude se udává kolem 3 hodin já s mími 3 přáteli jsme to dali v koopu za 1 hodinu a 20 minut :)

achievmenty: jsou také celkem snadné až na Foreshadowing kde musíte v multiplayeru 10x popravit minha jako generál raam celkem obtížné vzhledem k tomu že za minha skoro nikdo nechodí ale dalo se to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu