Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

dlc raam shadow dokončeno včetně všech achievmentů :)

dojemy

přiběh: se mi moc líbil možná i víc než původní gears of war 3 příbeh.

herní doba: všude se udává kolem 3 hodin já s mími 3 přáteli jsme to dali v koopu za 1 hodinu a 20 minut :)

achievmenty: jsou také celkem snadné až na Foreshadowing kde musíte v multiplayeru 10x popravit minha jako generál raam celkem obtížné vzhledem k tomu že za minha skoro nikdo nechodí ale dalo se to :)

1 a pul hodky? To mi prijde celkem malo :) Ale tak zase lepsi nez nic, dam tomu prednost pred MP mapama :)

Tak to s tim Minhem je v poho, vemeš druhej ovladač nebo kámoše a dete do private game ne? :)

To snad bude nejak osetreny, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle právě eRik postnul na chatu, tak to sem píšu, mrkněte na to: http://games.tiscali.cz/video/alternativni-osud-carmina-v-gears-of-war-3-spoiler-57975?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter // aneb jak by to bylo kdyby Carmine měl zemřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, podle mě je to v téhle době normální, se koukni na kraviny jako Superstar, kde stojí hlasovasí SMS, nevim asi 50 korun a posíla to miliony lidí. Šílený.

Jo, ale tohle je uplne neco jinyho.......platit za to abych mohl hlasovat jestli umre videoherni postava? To mi uz prijde od Epicu (nebo jestli to bylo na popud Msoftu) fakt trochu prehnane....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pařani :), to takhle hraju MP a najednou kolem mě proběhne soupeř a připevní na mne granát :)....poraďte jak se to dělá a jestli se ho mohu zbavit. Předem díky za radu :)

to nejde jediná věc co můžeš udělat je že poběžíš za ním :D a zabijete se navzájem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu