Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

To je fakt úžasný, škoda že to víme už asi týden od vydání hry...
hele rockyzz proč máš ve zvyku pořád mluvit za ostatní (TO VÍME) v množném čísle. Třeba já jsem to nevěděl že to tam je a díky tomas007 jsem se to dozvěděl. Někdy raději dvakrát přemýšlej než něco napíšeš chlape...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Respekt, takovyho casu :) Ale ten capek dava hrani asi dost, jako skoro 200 tis gecek, to je slusne :D
jen bych k tomu podotknul, že seriosly 3.0 má už asi 20 lidí na světě a to normální cestou a ne podvodem. Každopádně respekt, i když já bych tak dlouho u toho nevydržel a někdy je lepší jít na pivko.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ho mám v plánu dosáhnout ale časem treba až za rok ale udelam ho :) je to ale jediný achievment co mi na mim xbox live acc chybí :D

Tak pokud hraješ jen jednu a tu samou hru, což je v tomhle případě GoW3 (neříkám že ty hraješ jenom jednu hru) tak to se časem odemkne, jenže to je pak nuda, já to rozhodně asi nikdy neudělám protože ted hraju Drivera, BF3, v březnu Max Payne a než v nich udělám ajchy tak to taky zabere čas a mezitim vyjde další hra a tohle mi kvůli 100G abych u toho strávil snad i tisíce hodin času, fakt nestojí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud hraješ jen jednu a tu samou hru, což je v tomhle případě GoW3 (neříkám že ty hraješ jenom jednu hru) tak to se časem odemkne, jenže to je pak nuda, já to rozhodně asi nikdy neudělám protože ted hraju Drivera, BF3, v březnu Max Payne a než v nich udělám ajchy tak to taky zabere čas a mezitim vyjde další hra a tohle mi kvůli 100G abych u toho strávil snad i tisíce hodin času, fakt nestojí :D

já v mechanice střídám gow3 a bf3 takze bych rek ze casem to naskoci protože neajkou novou hru neplanuju jedine pokud koupim pointy treba kuli nejakymi dlc do bf3 tak si za jejich zbytek koupim trine 2 jinak nic dalsiho nechci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se objevilo info k novýmu DLC Fenix Rising:

bude obsahovat 5 novejch MP map( Academy, Anvil, Depths, Escalation, The Slab) všechny souvisí s Fenixovým životem, 4 postavy

+

pro ty co už sou na lvl 100 je re-up což umožňuje zase návrat na lvl 1, re-up je možnej 3x a každej 100 lvl bude odlišenej barvou ( Red, Green and Gold) což se mi líbí a je další záminka pro hru, jen by mě zajímalo jestli se budou počítat ex. body co už jsou nahraný přes 100 lvl, o ty bych nerad přišel

bližší info tady: http://epicgames.com/community/2011/12/gears-of-war-3-kicks-off-the-new-year-with-“fenix-rising”/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu