Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

DeSmond : Lambenti ve dvojce vybuchovali... dohrál jsem jí nedávno teprve

:)

Konec 3. aktu ač jsem hrál GoW 3 jako první takže jsem netušil vůbec o co.. tak slza skoro ukápla :)

P.S. mohl by mi někdo poslat odkaz na celej příběh GoW ať se snažim hledat jak chci tak nemůžu najít celý příběh, který by mi to vysvětlil :( 1ka mi příběhem neřekla naprosto nic krom seznámení se s Colem a jeho týmem, 2ka něco málo a 3ka taky trochu... a je těžký dohromady dát tu skládanku :D

Lamberti ve dvojce nevybuchovaly stejně jako nevybuchují ve trojce ... když je rozřežeš tak z nich cáká krev ale nerozletí se jako Plápolavý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mám problém se 4 ribbonama může někdo poradit, nemám:

1, olé - jak se má nastražit granát na protivníka začínající retro útok zkoušel sem to už všemožně ale neotevře se mi

2, Expresní zásilka - zabití protivníka s označením a uklizením tady nevím co si mám představit pod tím uklizením

3, Špatné trávení - s wild ticrem spolknout granát a zabít nepřítele s tím se nevím vůbec rady hlavně to spolknutí granátu dělá problém

4, Rozvědka - označit 3 zbraně než budou sebrány, označuju jak to jde ale vyznamenání se neotevře

kdyby mi s tím někdo poradil byl bych vděčnej

Taky se chci zeptat co s tou express zásilkou, ani to na netu nemůžu najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jedu ACT 3 a začíná se mi to líbit, mise variabilní , grafika na to že to je Unreal engine 3.5 je parádní . Nasvícení , stínovaní je fakt hodně promakaný i detaily prostředí jsou krásný na to že to jede na 6let starém HW … Fakt tohle je po Crysis 1 druhá nejhezčí konzolová hra co jsme na mašince od MS měl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší , tahle hra je prostě pecka... Chtěl bych pokračování Gears of War 4 a nebo nějakej spin off , i když pochybuju že by něco vzniklo když už víme jak to s Deltou dopadne a jak to dopadne s planetou na které žijí ... Prostě se bojím že tohle byl uplmný konec téhle serie a nevím nevím zda li se nějaké pokračování bude ... DOUFÁM ŽE TO NENÍ SPOILER A ŽE JSEM NIC ZÁSADNÍHO PRO TY CO TO NEHRÁLI NEPROZRADIL :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší , tahle hra je prostě pecka... Chtěl bych pokračování Gears of War 4 a nebo nějakej spin off , i když pochybuju že by něco vzniklo když už víme jak to s Deltou dopadne a jak to dopadne s planetou na které žijí ... Prostě se bojím že tohle byl uplmný konec téhle serie a nevím nevím zda li se nějaké pokračování bude ... DOUFÁM ŽE TO NENÍ SPOILER A ŽE JSEM NIC ZÁSADNÍHO PRO TY CO TO NEHRÁLI NEPROZRADIL :D

Takovej zvrat najednou :P :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovej zvrat najednou :P :D

Prostě mě to uchvátilo po Aktu 1 (když se tam oběvili Lokusti )se to nehorázně rozjelo a pak to byla jízda až do konce prostě , i ta grafika vypadala v některých pasážích neskutečně ... I když jsem hrál jedničku i dvojku tak trojka byla povinost a dohrál jsem to s povinosti :D abych věděl jak dopadne tahle Story ... A i když v některých pasážích to bylo docela záhul tak sem to dohrál ... Vím jak dopadly a těším se že bude pokračování , i když nevím kde a za co by se autoři chytili protože kdo hrál ví jak trojka dopadla a tuší o čem tady píšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě mě to uchvátilo po Aktu 1 (když se tam oběvili Lokusti )se to nehorázně rozjelo a pak to byla jízda až do konce prostě , i ta grafika vypadala v některých pasážích neskutečně ... I když jsem hrál jedničku i dvojku tak trojka byla povinost a dohrál jsem to s povinosti :D abych věděl jak dopadne tahle Story ... A i když v některých pasážích to bylo docela záhul tak sem to dohrál ... Vím jak dopadly a těším se že bude pokračování , i když nevím kde a za co by se autoři chytili protože kdo hrál ví jak trojka dopadla a tuší o čem tady píšu.

Byl to závěr trilogie, kterej byl zakončenej doslova takže další díl bych nečekal :) Možná nějakej díl... co bylo předtím (jak tomu bejvá u filmů :D ) ale nevím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že už autoři prozradili, že s vesmírem Geors Of War nekončí. Ukončili příběh týmu delta a Marcuse Fenixe, ale nějakou další hru chcou udělat.

To netuším o čem by chtěli dále vyprávět když víme jak to dopadne s Locusty a jejich rasou ... pár informací zodpovězenejch nebylo ale většina joo , takže nevím nevím kam by se příběh dále ubíral ... leda že by uplně na začátek , ještě před válkou , prostě jak to všechno začalo a proč byl Marcus Fenix v prvním díle ve vezení , za co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz udelali je to to dlccko raam shadow ne?

Ještě jsem ho nehrál, ale myslím, že se do něj nemohlo vlézt všechno. Že mají ještě spoustu postav, jejichž příběhy můžou vyprávět. Kdyby se rozhodli pro prequel.

To netuším o čem by chtěli dále vyprávět když víme jak to dopadne s Locusty a jejich rasou ... pár informací zodpovězenejch nebylo ale většina joo , takže nevím nevím kam by se příběh dále ubíral ... leda že by uplně na začátek , ještě před válkou , prostě jak to všechno začalo a proč byl Marcus Fenix v prvním díle ve vezení , za co

Jasný, spousta otázek zodpovězená, jasnej konec. Ale oni jsou scénáristi.

Co když přijde uplně jiná hrozba. Nebo třeba pár málo lotusů přežilo konec, třeba se stihli nějak vyvinout.

Rozhodně navázat můžou, nějak to udělají vždycky. Můžou klidně posunout Seru o 500 let do budoucnosti a přijít s nějakým novým úžasným příběhem. Oni ani neřekli, že by se mělo to "pokračování" týkat lotusů, jen zůstane místo děje a COG (nebo jiná vojenská organizace).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem ho nehrál, ale myslím, že se do něj nemohlo vlézt všechno. Že mají ještě spoustu postav, jejichž příběhy můžou vyprávět. Kdyby se rozhodli pro prequel.

Jasný, spousta otázek zodpovězená, jasnej konec. Ale oni jsou scénáristi.

Co když přijde uplně jiná hrozba. Nebo třeba pár málo lotusů přežilo konec, třeba se stihli nějak vyvinout.

Rozhodně navázat můžou, nějak to udělají vždycky. Můžou klidně posunout Seru o 500 let do budoucnosti a přijít s nějakým novým úžasným příběhem. Oni ani neřekli, že by se mělo to "pokračování" týkat lotusů, jen zůstane místo děje a COG (nebo jiná vojenská organizace).

¨

Jenže na konci hry , pozor kdo nehrál nečíst :D

Marcus Fenix zabil jejich královnu co měla všechno na svědomí i když ve hře působila jako největší záporák , já ji měl v podstatě rád ... Jako naanimovanou ji měli dobře :D Tudiž již locusti nemají svého vůdce ... A jestli sem to správně pochopil tak válka začala tím že lidé na planetě začali těžit to palivo a kvůli tomu lokusti museli opustit své nory a vyjít na povrch ... Všechno začalo lidskou touhou po nerostných zdrojích a kvůli tomu začala i válka , ke konci palivo zničily , a defakto i tím EMP polem zabily vše co bylo infikované , jak o tom mluví Fenixův táta skoro na konci hry. Tudíž s Deltou a Fenixem se už asi těžko shledáme , leda že by se něco podobného opakovalo na jiné planetě a on jako voják by tam byl vyslán aby problém vyřešil :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fenix: Radši už všechno ve spoileru :)

Tak oni locusové se vynořili, protože je palivo mutovalo a dělalo z nic lambenty, takže oni vlastně utíkali před lambenty. Locusové byli dlouho vystaveni palivu, než se to stalo, a něco podobného se potom začínalo dít i s lidmi, proto ho všechno zničili, aby se to neopakovalo. Ta ultimátní zbraň na konci vlastně ničila právě to palivo, tím pádem i všechny lambenty a jako vedlejší účinek i locusy (což se samozřejmě Myrrah uplně nelíbilo :)). Ale zabití locusů byl v podstatě jen takový vedlejší účinek, takže nemusel být 100%ní. Sice už nemají vůdce, ale Myrrah byla vlastně ještě hodná, dala Adamu Fenixovi dost času, aby ten problém vyřešil, než se vynořili, to byla až jejich poslední záchrana a udělali to jen kvůli lambentům. Jestli nějaká hrstka locusů přežila, je možný, že do role vůdce se postaví mnohem víc bojovný locus, který bude chtít prostě válčit. Každopádně team delta už skončil, jestli v dalších dílech bude, tak jen okrajově, o nich už prý tvůrci hru psát nechtějí.

"Nebo třeba pár málo lotusů přežilo konec" sem si malem uchcal

Nechápu proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu