Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red steel 2 - nejde


Jonny

Recommended Posts

mame to samy.Jakou mas verzi iosu????ja mam 249 rev 14 a pohoda.JAk si instaloval ten ios podle me si nic nenainstaloval jinak by si uz hral

no ios mám myslím 249 a instaloval jsem to přes wad manager a stejně to nejde tak to nechápu teď stahuju tenhle release Red Steel 2 PAL Wii-GEHENNA tak jsem zvědav jinak to už vzdávám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž jsem měl tenhle problém, u USB loaderu mi jen zčernala obrazovka a konzole zamrzla, a u Neogammy zelená obrazovka, a konzole se resetla...

Mé řešení!

Stačilo když jsem v Neogammě nastavil Alternativní dol na "Player", poté když sjem to spustil tak mi proběhlo video, jak používat wii motion+ a po videjku zase zelená obrazovka a reset konzole, znovu spusťte neogammu a tentokrát s normálním dolem zaoněte znovu hru a měla by vám šlapat jak hodinky :)

Co se týče hry:

Nááářez! Jinak se nazvat nedá! Ten motion+ je v akčních hrách něco úžasného, nedokážu si představit co budu dělat až to dohraju. Všem doporučuji! Konečně akční hra kde se spotím. Máchání mečem - SKVĚLÉ! Naprosto bezchybná hra! Jen škoda že u nejlepších her není vždy multiplayer :( Kdyby tam ještě byl multiplayer tak by to už bylo opravdu dokonalé. Ale i tak je ta hra skvělá... Fighty s bossama - božské! Komba a další - skvělé. Co se týče grafiky, tak mám fullhd LCD a grafiku to má úplně úžasnou i bez toho drahýho kabelu! A ten styl jak je dělaná ta grafika je krásný. Skvělé to všem Wiičkařům vynahradilo borderlands! Znvou říkám. Všem doporučuji! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu