Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSNKiller


Vychos

Otázka

PSNKiller je plugin od KiNgOfUnIvErS, díky kterému si budete moci zahrát online multiplayer (infrastructure) u několika aktuálních her na jakémkoliv PSP s custom firmwarem, tedy bez nutnosti aktualizace firmwaru na oficiální 6.20.

V podstatě jde o několik pluginů, pro každou hru zvlášť. PsnKillerTFP pro Fat Princess Fistful of Cake [EUR], PsnKillerTEOJ pro The Eye Of Judgment Legends [EUR], PsnKillerMSAE pro MotorStorm: Artic Edge [EUR], PsnKillerSFTB3 pro SOCOM: Fireteam Bravo 3 [EUR] a PsnKillerSSMMR2 pro Shin Sangoku Musou: Multi Raid 2 [JAP]. Plugin podporuje i připojení k wi-fi síťím s WPA zabezpečením. Finální verze, která by se měla snad brzy objevit, bude vylepšena o podporu více titulů a bude sloučena jen do jednoho PRX souboru (pluginu).

Download a podrobnější návod zde:

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2010030011

If you have the D3 you need back on D2 and login from D2 when you get login on D2 connect your Flash1 to PC

and save the folder "registry" on your PC now reistall D3 and connect the Flash1 of D3 to your pc and replace the

folder "registry" with the one you have on your PC.

Podporované hry:

Wipeout: Plus [EUR]

Wipeout: Plus [uSA]

Shin Sangoku Musou: Multi Raid 2 [JPN]

Rock Band: Unplugged [uSA]

Rock Band: Unplugged [EUR]

Resistance: Retribution [EUR](Full version only)

Resistance: Retribution [uSA](Full version only)

Resistance: Retribution [JAP](Full version only)

MotorStorm: Arctic Edge [EUR]

MotorStorm: Arctic Edge [uSA]

Fat Princess: Fistful of Cake [EUR]

Fat Princess: Fistful of Cake [JAP]

Buzz Quiz: World [uSA]

Buzz Quiz: World [EUR]

Pixel junk: monsters [EUR]

Pixel junk: monsters [uSA]

Pixel junk: monsters [JAP]

Invizimals [EUR]

Invizimals [uSA]

Eye of judgment: legends [EUR]

Eye of judgment: legends [uSA]

SOCOM: Fireteam Bravo 3 [EUR]

SOCOM: Fireteam Bravo 3 [uSA]

SOCOM: Fireteam Bravo 3 [JAP]

Little Big Planet [EUR]

Little Big Planet [uSA]

GTI Club: Supermini Festa [EUR]

GTI Club: Supermini Festa [uSA]

Syphon Filter: Combat Ops [EUR]

Syphon Filter: Combat Ops [EUR]

Zdroj: psp.novinky.org

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Skvělý pluginy, doporučuju! Teď zrovna pařim Motor Storm po Infrastructure tak jestli jste i další tak se můžem na ňákým tom závodě domluvit. :)

Akorát na 5.03 GEN-C je menší problém s PSN přihlášením. Když ho máte jako OFW tak vám to hodí hlášku ať uděláte Update a když máte GEN-C tak je to zase bloklý (díky integrovanýmu SEDNA pluginu), já jsem to vyřešil tak že jsem nahodil CFEnabler 3.70, použil Fake Version 6.20, přihlásil se na PSN, nahodil zpět GEN-C a už se dá normálně pařit po Infrastructure. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj stáhl sem si eur verzi fat princess , když dám infrastructure dám připojit k psn napíše to že si mám updatovat systém , jako by plugin nefungoval ale v recovery ho mam zaplý navíc sem zkoušel všechno co šlo , downgradoval sem na D2 a udělal vše podle té poznámky , prosím poraďtě děkuju :)

Btw: nejdou ani další hry

EDIT: Už to jde , bylo to způsobeno nějakým pluginem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Skvělý pluginy, doporučuju! Teď zrovna pařim Motor Storm po Infrastructure tak jestli jste i další tak se můžem na ňákým tom závodě domluvit. :)

Akorát na 5.03 GEN-C je menší problém s PSN přihlášením. Když ho máte jako OFW tak vám to hodí hlášku ať uděláte Update a když máte GEN-C tak je to zase bloklý (díky integrovanýmu SEDNA pluginu), já jsem to vyřešil tak že jsem nahodil CFEnabler 3.70, použil Fake Version 6.20, přihlásil se na PSN, nahodil zpět GEN-C a už se dá normálně pařit po Infrastructure. ;)

Ahoj taky hraju motorstorm, jakej máš nick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem zkoušel na 5.03 GENu-C ten Syphon Filter: Combat Ops a nefachá. Původně hra ani nešla spustit tak jsem jí patchnul v Eboot Exchange v2.8 a naběhla, ale stejně když jsem se chtěl napojit na Infrastructure mi to hodilo hlášku ať udělám Update, asi to chce poštelovat tim přídavnej programem, ale do toho se mi nechce... :) Samozdřejmě verzi pluginu mám poslední a jinak region tý hry byl N/A - žádný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Lidi ? Proc je u toho PSNKillera ta podporovana hra Invizimals ? Dyt ta hra stejne nejde bez kamery a karticky ( Ta karticka je u hry). To nema logiku.

Tak kamera je samozdrejmosti a myslim ze ta "past" co je u hry se dá jednoduse vyrobit, myslim ze uz tady o tom byl topic a ze se o tom bavili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám taky takový menší problém... Vůbec nevím co s tím,, když se chci připojit na PSN píše mi to tuto chybu... A connection error has occurred. (80010016) ...nevíte někdo co s tím? Dělal jsem to i pomocí toho fixnutí... Mám psp 2000 Gen-C... Mám danej i Fake region -> Debug type I a M33 network update -> Disable ale stejně nic... Prosím poraďte mi co s tím... A jak tu někdo psal že přes CFWenabler 3.70 udělal fake version na 6.20,, tak to mně nějak nejde když v enableru chci změnit verzi píše mi to tuto chybu ERROR! Error can't read version.txt nebo tak něco... Prosím poraďte mi jak jakýmkoliv způsobem se můžu připojit na to PSN... :( Děkuji moc.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu