Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

VGA Hlavolamovej PROBLÉM


Warsleen

Recommended Posts

Zdravím lidi :-) mám takove jeden hrozně zasr*nej problém :-(

KOoupil sem z Aukra kábel pro propojení PS3 s VGA monitorem.....

No až mi došel tak sem zjistil že ti dementi udělal konec káblu VGA SAMICE...takže já mám na monitoru SAMICE na kablu SAMICE....pstě demence xD pak sem si koupil teda redukci no ale nepřečetl sem si že je SAMICE/SAMICE takže zase sem v prde*i :-(......Zkoušel sem propojit kabel s klasickým kablem třeba jako tohle http://interlink.tsbohemia.cz/?cls=stoitem&stiid=86471 a pakk do monitoru ale obraz nejel nevím proč....nemáte zkušenosti s tímhle nekdo ? Nebo nemohl by mi někdo pomoct s nějakou variantou jak to zprovoznit ? Každééé rady si budu velice cenit díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warsleen: Mám pro tebe špatnou zprávu.. VGA je analogovej signál, hdmi i dvi je digitální.. Playstation 3 bohužel nepodporuje Analogovej signál typu VGA.. Tj. Můžeš sehnat krabičky, které ti signál převedou, ale stojí tolik, že je lepší zajít pro novej HDMI monitor.. Sorry, tento problém jsem dlouho řešil, ale bohužel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warsleen: Mám pro tebe špatnou zprávu.. VGA je analogovej signál, hdmi i dvi je digitální.. Playstation 3 bohužel nepodporuje Analogovej signál typu VGA.. Tj. Můžeš sehnat krabičky, které ti signál převedou, ale stojí tolik, že je lepší zajít pro novej HDMI monitor.. Sorry, tento problém jsem dlouho řešil, ale bohužel..

Jenda a tohle je teda na ozdobu? http://console-forum.net/showthread.php?t=87355

Warsleen co zkusit toto http://www.krup.cz/?cls=stoitem&stiid=1564

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

huhla: S tímto kabílkem jsem se zatím nesetkal.. Každopádně jsem googlil, pohyboval se na zahraničních fórech, a vždy jsem narazil na jeden a ten samej problém.. Vždy bylo řečeno, že VGA je analogovej signál a PS3 v takovém formátu nepracuje, je potřeba ten signál převést.. Pokud však tento kabel obsahuje převaděč a je za rozumnou cenu, tak ho sežeň.. Bral bych ho všema deseti.. Tak jsem se k němu dopátral a tenhle vypadá docela slibně.. Možná si ho objednám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod ke zprovoznění tohoto kabelu na Vašem VGA monitoru:

Jsou dva způsoby:

První:

Nejdříve potřebujete standartní TV a PS3 scart kabel, který se dodává standartně s ps3.. Nyní tento kabel zapojte do PS3 a TV.. V hlavním menu konzole najeďte do kolonky settings, po té na display settings, po té na komponent/D-Terminal a potvrďte následující tabulku, dále se před Vámi objeví stránka s druhy rozlišení.. Zde prosím označte 720P a potvrďtě. Nyní odpojte standartní kabel s PS3 a připojte VGA Kabel do PS3 a do monitoru. Po té monitor zapněte a obraz by Vám již měl vyskočit. Dále stačí na ps3 kontroleru dát do leva a potvrdit. Nyní Vám ještě naběhne tabulka konfigurace zvuku, zde prosím vyberte položku s obrázkem skartu a potvrďte.. To je vše. Vše funguje jak má.. Červený a bílý kabílek si můžete připojit do vaší hifi a pod.

Druhý:

Nejdříve potřebujete standartní TV a PS3 redukci scart-cinch, který se dodává standartně s ps3.. Nyní VGA kabel zapojte do PS3 a zeleným cinch do žlutého vstupu redukce a po té do TV.. V hlavním menu konzole najeďte do kolonky settings, po té na display settings, po té na komponent/D-Terminal a potvrďte následující tabulku, dále se před Vámi objeví stránka s druhy rozlišení.. Zde prosím označte 720P a potvrďtě. Nyní odpojte zelený cinch z TV a připojte VGA Kabel do monitoru. Po té monitor zapněte a obraz by Vám již měl vyskočit. Dále stačí na ps3 kontroleru dát do leva a potvrdit. Nyní Vám ještě naběhne tabulka konfigurace zvuku, zde prosím vyberte položku s obrázkem skartu a potvrďte.. To je vše. Vše funguje jak má.. Červený a bílý kabílek si můžete připojit do vaší hifi a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu