Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pokracovani ve hre po vybiti baterky


Misicka

Otázka

Cus, kluci. Driv jsem mela FW.2.82 a kdyz jsem mela rozehranou hru a vybila se mi baterka, tak jsem to hodila do nabijecky a zapla to, tak se mi nacet ten usek hry, kde se mi to vybilo. Ted mam 3.10 OE-A a kdyz se mi vybije baterka, tak musim zase hrat od zacatku. Dela vam to taky? Nebo mam blbej CFW? Docela me to stve, protoze jsem nekdy fakt daleko a pak to musim hrat znova a nebo si furt musim hlidat baterku a vcas to bud ulozit a nebo to stihnout dat do napajeni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Cus, kluci. Driv jsem mela FW.2.82 a kdyz jsem mela rozehranou hru a vybila se mi baterka, tak jsem to hodila do nabijecky a zapla to, tak se mi nacet ten usek hry, kde se mi to vybilo. Ted mam 3.10 OE-A a kdyz se mi vybije baterka, tak musim zase hrat od zacatku. Dela vam to taky? Nebo mam blbej CFW? Docela me to stve, protoze jsem nekdy fakt daleko a pak to musim hrat znova a nebo si furt musim hlidat baterku a vcas to bud ulozit a nebo to stihnout dat do napajeni :(

ahoj, jo je to chyba CF, ale ne primo tvejo, ja to mel u 3.03OE-C taky.. ted mam 3.40OE-A a zatim sem to pri hrani nevybil, takze nvm, jestli se to taky vypne uplne nebo jen uspi... doporucuju proste obcas kouknout na zelenou diodku a az se rozblika, tak dat do nabijedla.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cus, kluci. Driv jsem mela FW.2.82 a kdyz jsem mela rozehranou hru a vybila se mi baterka, tak jsem to hodila do nabijecky a zapla to, tak se mi nacet ten usek hry, kde se mi to vybilo. Ted mam 3.10 OE-A a kdyz se mi vybije baterka, tak musim zase hrat od zacatku. Dela vam to taky? Nebo mam blbej CFW? Docela me to stve, protoze jsem nekdy fakt daleko a pak to musim hrat znova a nebo si furt musim hlidat baterku a vcas to bud ulozit a nebo to stihnout dat do napajeni :(

Já má 3.40OE-A a nestáváse mi to :) dycky tam kde to klekne tam se to zas rozjede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu