Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FlatOut: Head On


MAMUTH

Recommended Posts

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jináč, je to celkem zdařilá předělávka s PC. Ale zdá se mi to že to jede nějak trhaně. Narozdíl od Burnoutu mi to příjde hodně sekaný.. Nastavujete defaul nebo rovnou 333mhz?

ja mam default :) me se zda ze to jede dobre :) jako oko znalce pozna ze to neni ciste ale hratelne to je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jináč, je to celkem zdařilá předělávka s PC. Ale zdá se mi to že to jede nějak trhaně. Narozdíl od Burnoutu mi to příjde hodně sekaný.. Nastavujete defaul nebo rovnou 333mhz?

Ano, má to občas problémy,(framerate na PC je daleko lepší) ale není to tak zlé, ovšem přijde malý rozdíl mezi 222mhz a 333mhz, nicméně hraju na 333mhz (jako všechno ostatní) Udělali to podstivě, není to odfláklé. Jestli chcete INF MP tak napište tvůrcům maila, uvidíte co oni na to :)

Ovládání je arkádové, zahrajte si FlatOut 1 a uvidíte co je realita. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, má to občas problémy,(framerate na PC je daleko lepší) ale není to tak zlé, ovšem přijde malý rozdíl mezi 222mhz a 333mhz, nicméně hraju na 333mhz (jako všechno ostatní) Udělali to podstivě, není to odfláklé. Jestli chcete INF MP tak napište tvůrcům maila, uvidíte co oni na to :)

Ovládání je arkádové, zahrajte si FlatOut 1 a uvidíte co je realita. 8)

Je to škoda že to nemá infrastrukturu,ale aji tak me to ted celkem chytlo, sem si ted vspomel, ze je to predelavka s PS2ky sem ju paril a bavila me,a videt to na psp ve stejne kvalite je fakt nářez.

Dyzto mam na defaul,a hra vyzaduje 333 tak by se to melo automaticky ne prepnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry je ten carnage mode :) to me bavi :) jinak panove dneska sem mel v planu tak milion veci a diky PSP a FlatOut jsem stihl 4, (kafe,cigaro, neco sezrat a vytahnout pradlo z pracky) silene

:D to ja zas na praxi dostal tri petky :D hadejte kvuli ceho xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne Tak na 3.90 se mi to neseklo ani jednou a kamosovy na 3.71 po kazdem zavode...Jinak hraju na 333 ale na ten multak sem to musel stahnout na 222...a je to mazec uz se tesim az dame ve ctyrech multak:D skoda ze nejde vic lidi ale jen 4

EDIT: ma 3.52:D

EDIT2: a bylo to na stejny karte:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu