Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FlatOut: Head On


MAMUTH

Recommended Posts

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jako mam rad tezky hry, ale tady ta obtiznost mi prijde az extremne zbytecne zvracena. Pro me to jsou dost body dolu...Abych se klepal v kazdym zavodu, abych nenajel na mensi hrbolek nebo na nejakej predmet...nebo nejake idiot me nekam nenaral...zlatej tezkej Pursuit Force v tomhle ohledu. Jinak je to skvela konverze. Davam 7/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezka hra nuti hrace zlepsovat se..bohuzel clovek ktery nema vuly to ma tezky..me to teda chytlo maximalne..jet na jistotu a jeste nekoho sejmout..pak je to jak v realu..v rychlosti staci trochu a je vse v pr*eli..proto clovek musi hodne trenovat aby byl dobrej..skoda ty infrastruktury..to by bylo husty srovnat svuj um s ostatnimi lidmi ve svete:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna vuli si myslim ze mam docela velkou, protoze stavim ruzny origami a to je zase hadr proti tomuhle. :) ale zabiham do OT.

Ja tu hru hraji zatim porad, porad to zkousim a porad si myslim, ze se zlepsuju, ale porad se mi to zda zbytecne tezky.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no čekal sem něco novýho kdybych věděl že to bude to samé jak na pc tak bych to na pc nehrál a počkal si na psp verzi..no neva :D inak povedená hra.... (ikdyž z těch vašich komentů sem myslel že ta grafika bude lepší..zas tak supr není...no vlastně asi je..já se jen přemlsal god of warem).. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, kdybyste nekdo chtel iso flatoutu tak pisnete na icq 141442460, je to super gamesa a doporucuju :)

tady na foru uz je nekolik linku na tuto hru..tak bud rad ze te nikdo nebude otravovat :)

___musim ale rict ze na PC se mi to ovladalo lip jak na psp...asi to bude tim malim rozlisenim :) 480*272 je neco jinyho nez 1680*1050 :))):blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, jak se tady bavíte o tom zamrzání... Taky mi to dělalo.. Je potřeba updatovat na novější CF... Měl jsem 3.40 a vždycky se mi to seklo po ukončení závodu.. Takže když tam hodíte něco novějšího, pojede to ;)

ad hra samotná:

Dle mého názoru nejlepší grafika aut na PSP. Možná trošku horší ovládání (resp. zatáčení) aut, ale je to ok. Moc se mi líbí, jak se všechno rozbíjí apod. Taky nápaditost terénu je fantastická... Po dlouhé době hra, která mě opravdu zaujala ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná trošku horší ovládání (resp. zatáčení) aut, ale je to ok.

Pockej si na tuning nebo si vem nejakej zadohrab a zataceniho budes mit az az... :D Kompletni fyzika je brana z PC verze a fakt se to chova jak ma, podle me genialni kombinace mezi simulaci a arkadou (spolu se zbesilym tempem vsech zavodu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ten kdo říká že to nezatáčí je rozmlsanej z nfs.Tam zatáčíte v klidu v plný rychlosti.Ale tady se spíš snažíte držet na silnici v přímím směru.Někdy to tak houpe a skáče že jste rádi že se kola aspoň na chvilku dotknou země a vy mohli přibrzdit a zatočit.Tohle je prostě adrenalinem nadupaná hra-fakt masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ten kdo říká že to nezatáčí je rozmlsanej z nfs.Tam zatáčíte v klidu v plný rychlosti.Ale tady se spíš snažíte držet na silnici v přímím směru.Někdy to tak houpe a skáče že jste rádi že se kola aspoň na chvilku dotknou země a vy mohli přibrzdit a zatočit.Tohle je prostě adrenalinem nadupaná hra-fakt masakr.

jo asi tak...to ovladani je uplne stejny jako flatout 1 na PC jinak fakt super hra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zkoušel na chvilinku MP a je tam problém v plynulosti, sem tam se poměrně dost seká.:?

Z MP mam ten samej dojem. V praci jsme taky zkouseli hrat ve trech po WiFi a mistama auta kamosu co hrali se mnou dokonce lagovaly. Podle me by meli vydat jeste nejakou opatchovanou verzi kde ta optimalizace bude lepsi, takhle je to sice super ale mohlo by to byt jeste lepsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sekání sem pozoroval už i u jinejch her.Třeba Toca-tam tam je to úplně stejné a v RR byla úplně rozhozená vzdálenost mezi autama.Asi je to moc rychli a psp to nestíhaj zpracovat.Jo a už se mi stalo že v normálním závodě se mi čumák auta zabořil do země.Byl to závad v kanále-to bylo celkem zajímaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:psp: PS : Cheaty na tuto gamesku su ako na pc-cko ,pre tych menej googlu schopnych ich tu pripisem :

Extras kódy:

------------

Na hlavnej obrazovke choď do "Extras" a zadaj niektorý z nasledujúcich kódov:

GIVEALL - všetky trate

GIEVEPIX - všetky normálne autá a 1000000 kreditov

RAIDERS - pridá Icecreamtruck

ELPUEBLO - pridá Eldiablo car

KALJAKOPPA - pridá Rocketcar

GIEVCARPLZ - pridá Schoolbus

BIGTRUCK - pridá Pimpstercar

WOTKINS - pridá Flatmobile

RUTTO - pridá PimpstercarAk to tu uz raz je tak sorry ,tak nevahajte a sup sa hrat :psp: ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:psp: PS : Cheaty na tuto gamesku su ako na pc-cko ,pre tych menej googlu schopnych ich tu pripisem :

Extras kódy:

------------

Na hlavnej obrazovke choď do "Extras" a zadaj niektorý z nasledujúcich kódov:

GIVEALL - všetky trate

GIEVEPIX - všetky normálne autá a 1000000 kreditov

RAIDERS - pridá Icecreamtruck

ELPUEBLO - pridá Eldiablo car

KALJAKOPPA - pridá Rocketcar

GIEVCARPLZ - pridá Schoolbus

BIGTRUCK - pridá Pimpstercar

WOTKINS - pridá Flatmobile

RUTTO - pridá PimpstercarAk to tu uz raz je tak sorry ,tak nevahajte a sup sa hrat :psp: ;)

satana na tebe:censored:...fuj cheats:blink:...popravil bych každého kdo cheatuje:cheesygrin: ...

tak jaký dáváte flatoutu hodnocení???:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zatim davam 8,5/10 grafika okoli by mohla byt o fous lepsi (nektery baraky, billboardy nebo karavany jsou dost maznuty) a taky plynulost hry neni uplne to prave... Jinak vyborny.

To sekání sem pozoroval už i u jinejch her.Třeba Toca-tam tam je to úplně stejné a v RR byla úplně rozhozená vzdálenost mezi autama.Asi je to moc rychli a psp to nestíhaj zpracovat.Jo a už se mi stalo že v normálním závodě se mi čumák auta zabořil do země.Byl to závad v kanále-to bylo celkem zajímaví.

Toca je v pohode tu jsme hrali taky, ta se da hrat aspon s pretaktovanym PSP a auta tam nelagujou. Ted jsme hrali Derby v Flatech na tom parkovisti pred nakupnim strediskem a taky jsem se tam propad travou pod to parkoviste, ale hned me to resetlo zase spatky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu