Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

gamepower


4qug

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Tak k prvnimu prispevku....

Zadnou pokutu 20.000 nikdo nedostal a za druhe,kdyz si nekdo pri montazi rozbije poslanou vec a mysli si,ze ji muze reklamovat,tak mu to neuznaji nikde!!!!!

Sam pisatel,ktery se umi jen schovavat pod prezdivkou vi,o cem je rec a to nemluvim o vyhrozovani,ze nam udela reklamu!!!!!

Kdyz je tedy,tak verohodny,budem radi,at zverejni cele jmeno a hned na nej podame zalobu,jenze toho se asi pekne boji,i kdyz,kdyby mel preci pravdu,tak nema ceho:))))

A druhy prispevek....

Bohuzel,fa Sony ma jasne v pravidlech reklamace a nejen tahle firma,ze reklamace se uznava az od 8-10 pixelu a pri vetsim prodanem mnozstvi se tohle jednou stat muze a tohle plati i u televizoru....

No,myslim,ze kazdy si udela obrazek sam,ne jen od nekoho,kdo si mysli,ze pro neho reklamacni zakony neexistuji a vyhrozuji negativni reklamou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 6 months later...

www.gamepower.cz jsou zloději a podvodníci - jde jim jen o rychlý zisk, tudíž vám max. rychle pošlou objednané zboží (ostatně proč by ne, jsou to přeci peníze!!) ale jak přijde na reklamaci... Kontakt emailem žádný, zprávy se vrací, že adresát má plnou schránku. Telefon reaguje pouze jediný - objednávka a pokud se budete dožadovat vyřízení své reklamace, velice stručně a sprostě vás upozorní že tady jsou pouze "objednávky" a praští vám s tím. Já svou záruční reklamaci PS3 za 8500 Kč bohužel musela předat svému právnímu zástupci a podávám trestní oznámení.

Všechny tímto varuji - u gamepower.cz rozhodně nenakupujte, ušetříte si mnoho zbytečných starostí!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Já jsem netušil, že vás můžou podvést i v obchodě ale je tak v GAMEPOWER.CZ podvádí lidi! Ten týpek nezvedá telefon a umí jen napsat že ho pomlouváte a bude to řešit s právníkem. Já to vyřeším na vlastní pěst, sedám s kámošema do auta a v tom obchodě mu ukážem co je to kung-fu :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem netušil, že vás můžou podvést i v obchodě ale je tak v GAMEPOWER.CZ podvádí lidi! Ten týpek nezvedá telefon a umí jen napsat že ho pomlouváte a bude to řešit s právníkem. Já to vyřeším na vlastní pěst, sedám s kámošema do auta a v tom obchodě mu ukážem co je to kung-fu :bash:

do něj! :D natočte aspoň video ať se pobavíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu