Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter freedom unite(pro nováčky)


Konviss

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nádherně lehkej s hermytaur lukem dal sem tam ještě +2 guard a skusil jsem dát kuskus deadru či jak se jmenuje a to byl mazec ani sem se nehnul a šel jsem k zemi. Ted jsem dal tygrexe ale trápí mě jestli jde nějak lukem utnout ocas třeba i meele utokem u luku nebo jinym typem střel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo jak to tady tak ctu, tak zase premyslim ze si sezenu nejake stare fatko na MHFU pac to je opravdu unikatni pecka na psp :) skoda ze neudelaji nejaky remake treba na xbox nebo PS 3 myslim ze hodne lidi by to bralo :P

A taky by me zajima jestli nahodou nechystaju Monster huntera na psp vita mozna to tu nekde je ale nenasel jsem to, diky za odpoved :)

Btw:sry za spam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten 3RD je nejlepsi.. jak v grafice, tak je tam vsechno zmenene.. monstra, zbrane, itemy, mapy (zadna neni stejna jak v 2, uplne jine), questy.. je to dost dobry, ja to hraju i takto japonsky a polo eng, da se to hrat normal. Ale tak za ENG verzi budu rad.. to si asi rozjedu novou postavu nebo doufam ze to pude importovat !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

základ??? Já ten plugin nemam rád mě to s nim nebavilo i bez toho pluginu poznáš dýl zhruba kolik maj HP a je to víc napínavý bez toho kdy už umře atd takhle když má 20 ho jen jdeš i když ěží proti tobě praštíš ho a konec jinak ani nevíš jestli umře teď nebo za dalších 0 ran to se mi na tom právě líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu