Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter freedom unite(pro nováčky)


Konviss

Recommended Posts

Já se přiznám že bez ukazatele hp monstra bych se asi tak po 5 minutách zbláznil a smazal to protože by mě šíleně štvalo že tam běhám a nic z toho a asi bych hrál s kuší pouze normal lv1 a protože bych nevěděl že berou jen za 2(těšší monstra) tak bych nic nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

to vnarek:

Knihy (dohromady 5 kusů) sloužej pouze a jen ke zvýšení procent úspěšnosti kombinace předmětů (během hry zjistíš, že je dobré si 3-4 s sebou brát jako item do questu). Nejlepší máš, si ze začátku hry po splněném questu zkusit kombinaci nových předmětů. Ta kombinace se ti pak uloží do reference -> combo list a tam pak už uvidíš co s čím kombinovat. Pak se ještě kupujou něco jako magazíny o monstrech a ty jdou přečíst (eng jazyk). Když je koupíš u obchodníka, tak si je pak přečteš u postele (co slouží k ukládání hry) a můžeš si tu i měnit účes a spodky :)

jinak kombinace zde: http://monsterhunter.wikia.com/wiki/MHFU:_Item_List

PowerJuice = Rare Steak + Catalyst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě, když začínáš Quest s novým monstrem, tak by na začátku Q mělo být její video. U výběru Questu si čtverečkem prolistuješ 3 stránky co něm píšou a co je cílem Q. Ale jinak myslím, že tu pokládáš otázky jak desetiletý děcko. Zkus na něco přijít sám. :party:

A co je vehře neocenitelný je, že když se ti během Questu nedaří a dáš odchod z questu, zůstanou ti všechny itemy (jako na začátku Q.) i přesto, že si je už použil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono az tak nezalezi na ostrosti zbrane jako na tom kam tu potvoru mlatis. Kdyz ji mlatis v mistech kde ma tvrdou kuzi tak je jasny ze se pri mensi ostrosti bude odrazet a neudelas ji temer nic. Musis najit misto kde kdyz sekas caka krev :) a toho je taky na netu neskutecny mnozstvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík už sem to vyřešil dual swordy a trochou power juice nebo jak se to menuje. Největší problém mi dělal Shen Gaoren ale pak sem si koupil kupu bomb a některé vylepšil a už sem ho jen tak tak dal. Ohledně těhle monster co útočej na pevnost by se mi také hodilo pár rad např. jak je v čas a bezpečně složit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh aani jsem se nevšiml, že je tady jiné téma na MH než ty ve sport clubu :D tak se taky připojim jestli nevadí :) Všiml jsem si, že jste tady řešily ostrost tak tady máte jaký raw/element na jaké ostrosti.

Raw Sharpness Multipliers:

Purple: 1.50

White: 1.30

Blue: 1.25

Green: 1.125

Yellow: 1.0

Orange: 0.75

Red: 0.50

Elemental Sharpness Multipliers:

Purple: 1.20

White: 1.125

Blue: 1.0625

Green: 1.0

Yellow: 0.75

Orange: 0.50

Red: 0.25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Eskarik: všeobecně se v těchto Q jako je ShenGaoren či LaoShanLung nemusí monstrum zabít. Jde jen o to ubránit pevnost, aby ji procenta (ta zjištíš v Quest info) neklesla na nulu dříve než dojde čas. To že monstrum stihneš zabít je už spíš bonus :)

jinak coby taktiku si najdi na youtube. Zadej Shen Gaoren guide případně Lao Shan Lung guide. Všeobecně to platí pro všechna monstra např. Kut-ku guide atd.To samé i pro zbraně, ale zde zadat raději ještě mhfu. Např. mhfu gunlance guide

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu