Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter freedom unite(pro nováčky)


Konviss

Recommended Posts

přeloženo z nějakého fóra:

maso (myšleno drugged, poisoned) funguje na Tigrexe, který je hladový každých 15 minut. Takže radí počkat 15minut, než maso umístíš. Obvykle prý použije drugged meat a bombou ho zase probudí.

originál:

They also work for Tigrex, every 15 minutes it gets hungry, so wait for 15 mins then place the meat. I usually use drugged meat and bomb him to wake him up.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dík sem se pokoušel nakrmit Rathalose a mrcha si ho ani nevšímal tak mě to po té co už zmizlo 3tí otrávené maso samo časem přestalo bavit.

Nejvíc mě zaujal luk ale s tím mi to moc nejde protože je to na dlooouho a shen gaorena s nim nedám. Pak mi sedl gunlác jenže když jsem dával gypcerose tam než sem ho dal tak mě o všechno okradl.:? A takový malicherný potíže mě rozházej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim pocitej o to je to vetsi sranda kdyz to neni tak easy cili to nesedne kazdymu (dneska sou hraci strasne pohodlni a zhyckani jednoduchosti her) a mimoto MH je prave o tom ze nemusis pouzivat jenom jeden tip zbrane ale proste na kazdyho je treba ucinnejsi neco a na dalsi monstrum neco jinyho (resp. zabiji se ti s nim lehceji nez s jinym tipem zbrane) takze pouzivej co ti de a co te bavi :)

jinak ja uz tedka jenom cekam az konecne vyjde MHF 3rd v eng abych to zase mohl poradne rozjet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ho cheš kvůli vhledu tak okay, ale jinak doporučuji udělat war hammer > war hammer+ > war mace > iron striker > iron striker+ > anvil hammer > onslaught hammer > blacksmith > juggernaut = bílá ostrost 1404 raw +10 def + affnity a dva free sloty, takže doporučuji a krom gravious shell z páté hvězdičky se všechno najde v pokke farm v těžení šutrů ^^

edit. tak jsem se díval na předposlední upg potřebuješ ještě jednoho brouka ^^ (taky z farmy) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele tady to máš už patchlý http://www.fileserve.com/file/2UNA6NM dole dáš slower download, opíšeš kó začne ubíhat čas a pak to dáš stahovat stahuje se to tu celkem rychle. Mělo by to být už patchnutý je to free, tak za zkoušku nic nedáš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu