Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter freedom unite(pro nováčky)


Konviss

Recommended Posts

nevim jak ty, ale já to mam free ... zkusim to stahnout a upnout na ulož to a tam jestli to bude placený tak nevim ... Union ore je čtvrtý kopání na farmě :) myslím, že se dá dostat i z bassariose, ale to si nejsem jist.

tak poslední pokus :D http://www.uloz.to/10060464/monster-hunter-portable-3rd-jpn-iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

k tomu patchi, kde je pry prelozeno temer vse a ma to 205 like a 1 dislike (1010 views), uz sem na to prisel.. tuhle vychcarnu jsem uz parkrat videl, je to o tom ze v tom souboru jsou viry, nebo aspon si chce vydelat na tech reklamach (soubor nepude spustit nebo to bude stejny patch jako uz je), a on ma multi acc hack na Youtube a komentuje a likuje si to sam, dukazy - plno videii ma treba 30 000 views a 250 like, 5 dislike.. tohle ma 1000 a ma to 200/1.. komenty jsou stejne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem bych tu rád připomenul, že se toto téma týká MHFUnite nikoliv MHP3rd. Tak založte nové téma o MHP3rd a nemotejte tu hlavu nováčkům v MHFUnit světě. Pokud se někdo ujmete MHP3rd tutoriálu, aspoň jak se v začátcích orientovat taky to velmi rád uvítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.youtube.com/watch?v=qdtjA-6dD_Q kdo zkoukne celý pochopí co to má znamenat ty monstra/zvuky/zbraně/mapy ... Hodně mi mrzí co dělají čína kopíruje Monster Hunter jen ho prý dělá free a tuto hru nazvala ''Hunter Blade'', Jenže co bude mít Capcom z MH tuta nová hra se mi hnusí a jestli kvůli ní nevydaj další MH tak mi hodně nas...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co je moc to je moc. Řekl bych svůj názor ale bez banu by se neobešel dyť je to úpnej hnus třeba že to vypadá na multiplayerovku furt je to hnus jak po grafický stránce tak celý doufám že do evropy to ani nedorazí a že si to tam nechaj. Nevíte někdo jestli někdy v budoucnu nebude nějaký MH online ale aspoň v angličtině protože na lekce japonštiny se mi moc nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po grafický stránce to nebude tak špatný (Monster Blade) jak je patrné z jiných videí či trailerů. Spíš jak se vyrovnají s motorikou a inteligencí monster a vůbec jejich chování, protože v origo MHF jsou monstra fakt vychytaný jak pohybově, inteligencí tak modelově...a už to že je to čína odpudí 80% hráčů zbytku světa a asi 99,9% hráčů MH série od CAPCOMu. Jinak jsem včera rozjel MHP3rd (tímto děkuji Eskarikovi za link s patchem v2.3 na předchozí stránce) a je to fakt vychytané pokračování. Oproti Unite je mnohem jednodušší gathering i fishing což umožňuje více se soustředit na samotný boj (a spousty jiných věcí). Jen doufám, že až vyjde ENG. verze MHP3rd tak půjde převést postava z JAP do ENG verze. Mohu tímto jen doporučit lidem co začínají s MHF Unite ať si jím už nemotají hlavu a přejdou zrovna na MHP3rd.

Jinak link na MHP3rd s eng patchem (kopie z Eskarikova příspěvku) je:

- rozbalte lištu pod videem a tam je odkaz / případně mi mrkněte na podpis na přímí link

Hra je poměrně dobře přeložená nemusí se toho nikdo bát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně si myslim že MHFU nebylo moc přívětivé pro začátečníky(já na něm začínal :D) nejvíc mě bavil luk hunting horn a sns což bylo později na nic protože všechno bylo tak na dlouho že sem se hrubou silou musel naučit s hammerem ale v MHP3rd si myslim že je možné dohrát hru se sns aniž by se člověk musel během hry jít oholit(ale nevsadil bych na to).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

čaute když si to tak pročítám tak tu píšou samí skillers a ja sem jen na zacatku clear 2hvezdiky..co znamena to "hr" a co to dělá? chci projit hru s katanou zatim mam gospel a chci ji vilepsit na Eager Cleaver a dalsi .. je to pak v poho hratelne?

a hlavně nejduležitěší, nebavi mě to bez toho když nevidim nepřitelovo HP asi jsem zhýčkaný většinou RPG, na netu sem našel videjka kde jde dat cheat abych to videl .. tu sem našel toto http://console-forum.net/tema/31610-cwcheat-novy-kompletni-navod-aktualizovano?highlight=Monster+Hunter+Freedom+Unite podařilo se me to menu rozbehnout ve hře ale nevim co tam mam aktivovat abych tam měl ukazane jen to HP a experimentovat nechci abych si nepokazil hru zbytecnyma cheatama, co tam mam prosim nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu