Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ISO vs CSO


Alert03

Otázka

Cau lidi. Mam takovej problem. Stahl jsem si GTA VCS v ISO souboru a kdyz ho pustim brutalne se mi seka a porad cte z pametovky. Myslim si ze je to tim ze taha moc dat naraz ale ted uz teorie a pokud se pletu opravte me. Kdyz bude to VCS zkomprimovane do CSO nebude hra rychlejsi? Z pametovky bude tahat mensi objem dat ne? a zpracovava je az potom CPU PSP takze bych je musel asi nataktit ale teoreticky by to melo jet lepe ne? Jo jinak i ted mam nataktovane na 333 pametovku mam sandisk 4GB. A jeste , v cem to muzu prevest do CSO je na to nejaky soft? At to nemusim tahat cele znova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

soft na převod iso/cso a opačně :D

myslíš to dobře ale cso je zase komprimovaný iso (zabalený např. jako rar) takže se to musí během načítání "rozbalovat" takže si moc nepomůžeš.......

1) máš fake kartu

2) máš rip verzi GTA...mě FULL verze jede i na 222 plynule :thumbup:

edit...ještě tester na kartu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cau lidi. Mam takovej problem. Stahl jsem si GTA VCS v ISO souboru a kdyz ho pustim brutalne se mi seka a porad cte z pametovky. Myslim si ze je to tim ze taha moc dat naraz ale ted uz teorie a pokud se pletu opravte me. Kdyz bude to VCS zkomprimovane do CSO nebude hra rychlejsi? Z pametovky bude tahat mensi objem dat ne? a zpracovava je az potom CPU PSP takze bych je musel asi nataktit ale teoreticky by to melo jet lepe ne? Jo jinak i ted mam nataktovane na 333 pametovku mam sandisk 4GB. A jeste , v cem to muzu prevest do CSO je na to nejaky soft? At to nemusim tahat cele znova :)

Rip verze - se mi seká taky a mám ji v ISO pak mám FULL v CSO a ta jede v pohodě - TAKT mám 333

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu